Krzesło Mi Ming xO Design

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 11-06-2010

Krzesło Mi Ming xO Design

Meble xO Design nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Marka łączy dobry design i niebanalne formy z funkcjonalnością i uniwersalnością. To stąd wywodzą się ikony wzornictwa naszych czasów.

Philippe Starck proponuje kolor, oryginalny kształt, sporo odwołań do klasyki i trochę wzorniczej ironii. Nazwa wywodzi się od gry skojarzeń: kółko i krzyżyk dały początek krzyżówkom form. Starck od nowa spogląda na sprawdzone propozycje.

Mi Ming to pierwsze krzesło Philippe’a Starcka i Eugeni Quitllet dla xO. Lekkie, przezroczyste, podkolorowane, jest układanką płynnych linii.

Cena: 1 500 zł

Kupisz w poznańskim Ipnotic Concept Store przy ulicy Wojskowej 4.

Krzesło Mi Ming xO Design

AW

 • Sob., 12-06-2010 gość
  Posiedź na plastiku pół godzinki to zobaczysz czy na pewno jest to krzesełeczko funkcjonalne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 13-06-2010 gość
  krzeslo ok tylko czemu takie drogie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 13-06-2010 gość
  Taa, nie ma to jak odwzorować Ludwika XVI lub tradycyjne japońskie krzesło w plastiku (jak w tym przypadku) i nazwać się wielkim projektantem. Starck jest raczej genialnym biznesmenem niż projektantem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 13-06-2010 gość
  gość (Niedziela, 13-06-2010) napisał:  Taa, nie ma to jak odwzorować Ludwika XVI lub tradycyjne japońskie krzesło w plastiku (jak w tym przypadku) i nazwać się wielkim projektantem. Starck jest raczej genialnym biznesmenem niż projektantem.


  Bo trzeba być genialnym biznesmenem, żeby sprzedać krzesło z plastiku za 1 500 zł.
  Odpowiedz Zgłoś