Królowa Victoria

11 Komentarzy
5 Zdjęć
Piątek, 13-04-2012

Chodzi oczywiście o Victorię Beckham. Była Spicetka otrzymała od Harper’s Bazaar tytuł „Królowej Mody”. Z tej okazji magazyn dedykuje Victorii swoją majową okładkę i sesję autorstwa Camilli Akrans.

Victoria wystąpiła w letnich propozycjach domów mody Prada, Yves Saint Laurent, Jimmy Choo. Szykowna jak zawsze, dopracowana w najmniejszym detalu. Królowa po raz kolejny potwierdza, że zaszczytne tytuły się jej należą.

Victoria Beckham przeszła długą drogę. Laureatka prestiżowego wyróżnienia British Fashion Awards jest jedną z niewielu gwiazd, dla których projektowanie mody okazało się nie być chwilową zachcianką i krótkoterminowym hobby. Konsekwentnie rozwijany biznes Beckham cieszy się coraz większą popularnością i międzynarodowym uznaniem. Ale królowa nie samą pracą żyje. Szczęśliwa matka czwórki dzieci i żona słynnego piłkarza spełnia się również prywatnie.

AW

  • Pn., 16-04-2012 basia
    Heheh no pewnie nie zna, Ja się przez jakiś czas głodziłam i też były momenty kiedy nie wiedziałam jak ona smakuje. Teraz z easydiet zaczęłam proste odchudzanie i jest zupełnie inaczej. Codziennie z niecierpliwością czekam na podwieczorki i nie mam wyrzutów jakje je,.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2