Królewska premiera Skyfall

2 Komentarze
20 Zdjęć
Czwartek, 25-10-2012

Najważniejsza premiera filmowa roku za nami. To była iście królewska prezentacja i wydarzenie, o którym jeden z jego głównych bohaterów powiedział, że skalą przebija wszystkie inne. 

We wtorkowy wieczór w londyńskiej Royal Albert Hall miała miejsce uroczysta premiera filmu „Skyfall”. Imponującą listę gości otwierał książę Karol z Camillą Parker-Bowles. Razem z Danielem Craigiem stawili się między innymi Javier Bardem, Ralph Fiennes, Judi Dench, Berenice Marlohe, Naomi Harris i reżyser Sam Mendes. Filmowy Bond na premierę przyjechał z żoną Rachel Weisz

Ubrany przez Toma Forda Daniel Craig doczekał się głośnych owacji i wzbudził w czekającym na gwiazdy tłumie spore emocje. Mówi się, że aktor jest najlepszym Bondem w 50-letniej historii przygód słynnego agenta, choć najbardziej zmienił jego postać. Wierni fani agenta 007 wybaczyli mu zmianę samochodu, okazywanie ludzkich emocji i picie piwa zamiast wstrząśniętego Martini. 

Wydarzenie miało również aspekt charytatywny. Ponad 300 tysięcy funtów zebranych ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczonych na rzecz brytyjskich agencji bezpieczeństwa. 

AW

  • Niedz., 28-10-2012 Gość
    SUPER WYGLADA W NOWYM BONDZIE!!!!!!!!!
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 28-10-2012 Gość
    FILM ZA BARDZO MI SIĘ NIE PODOBAŁ , ALE NA DANIELA MILO BYŁO POPATRZEĆ ! DZIEWCZYNY POLECAM , A NIE POŻAŁUJECIE !!!! ŻEBY U NAS TAK FACECI W TYM WIEKU WYGLĄDALI !
    Odpowiedz Zgłoś