Krem na zamówienie

14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 17-11-2006

Krem na zamówienie

Firma Menard Cosmetics jako jedyna na świecie oferuje krem na zamówienie - Personal Cosmetic Science (PCS), idealnie dostosowany do potrzeb twojej skóry.

Na początku przeprowadza się pomiar jej nawilżenia i elastyczności. Następnie sporządza się zdjęcie górnych warstw naskórka i wymaz jego komórek rogowych. Dokładnemu określeniu potrzeb skóry służy również indywidualnie wypełniony kwestionariusz dotyczący stylu życia i osobistej oceny kondycji skóry.

Wyniki analizy i wszystkie przekazane przez ciebie informacje przesyłane są do Centrum Analiz Dermatologicznych w Nagoi. Japońscy naukowcy dokonują szczegółowej analizy danych i opracowują indywidualną formułę kremu dostosowaną specjalnie dla ciebie. Już po 15 dniach unikalny, zamówiony przez ciebie krem PCS jest dostarczany z Japonii. Otrzymujesz również ocenę kondycji skóry i wskazówki dotyczące jej właściwej pielęgnacji. Potwierdzenie rezultatów kuracji można zobaczyć podczas kolejnej analizy stanu skóry.

Firma Menard Cosmetics opracowała koncepcję kremu PCS zachęcona sukcesem swojej najbardziej luksusowej linii pielęgnacyjnej Embellir. Podstawą każdego indywidualnie przygotowanego kremu jest więc esencja z czarnych i czerwonych grzybów Reishi, skutecznie oddziałująca na komórki skóry. Czarne Reishi pobudzają pracę enzymów oczyszczających komórki oraz spowalniają starzenie się łańcuchów DNA. Czerwone Reishi regenerują geny uszkodzone przez promienie UV i inne szkodliwe czynniki zewnętrzne, a przy tym pobudzają podziały komórek skóry. Ponadto w skład PCS wchodzą kwas biohialuronowy, ekstrakt z grzybów Tremella, ekstrakt z Leonurus cordiaca, naturalny morski kolagen i pochodne witamin A i C. Pozostałe składniki dobierane są w zależności od wyników diagnozy struktury: jej metabolizmu, poziomu nawilżenia, wytrzymałości i elastyczności.

Polska jest ósmym krajem, a Perfumeria Quality Missala dwunastym miejscem na świecie, w którym można nabyć PCS. Dodatkowo wszyscy klienci perfumerii mają możliwość nieodpłatnego zbadania stanu swojej skóry.

Cena 35 g: 2 690 zł

www.PerfumeriaQuality.pl

AMG

 • Niedz., 25-11-2007 gość
  gościówa (Niedziela, 19-11-2006) napisał:  tanio.....taaaa


  sama jesteś tania jak się spzedajesz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-06-2012 MoniaDuck
  A ja wiem ,że kremy na zamówienie za max. 150 zł robi krakowskie laboratorium Eco Plant. zamawiałam już 4 kosmetyki faktycznie jest duża różnica w porównaniu ze zwykłymi kosmetykami www.ecoplant-sklep.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-10-2012 Gość
  ,,sprzedazy kremow na specjalne zamowienie.:-))) ,, Już nie aktualna bo prawo zabrania może i dobrze bo nie wiadomo czy na zamówienie krem też by miał wszystkie potrzebne badania
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-08-2013 marta
  jedyna na swiecie? prosze was, w polsce,niemczech,francji i zapewne wielu innych krajach takze mozna sobie zrobic krem na zamowienie..szukajcie a znajdziecie...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2