Krem Couperose Natura Neoglis

11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 16-08-2008

Krem Couperose Natura Neoglis Wrażliwa, skłonna do zaczerwienień skóra to zmora wielu kobiet. Ważna jest odpowiednia, delikatna pielęgnacja.

Couperose Cream firmy Neoglis wzmacnia i koi wrażliwą skórę twarzy, chroni ją przed szkodliwym promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami i gwałtownymi zmianami temperatury. Wyciągi roślinne działają łagodząco i przeciwzapalnie, wzmacniając jednocześnie naczynia krwionośne. Dzięki zawartości witaminy E oraz masła karite, krem ma też właściwości nawilżające i antyutleniające.

Cena: 92.72 zł

Do kupienia w sklepie internetowym Neoglis.

MWW

 • Pn., 18-08-2008 Patii
  Przydatny dla wielu kobiet krem za interesujaca cene. Jeszcze jesli dobrze dziala to oklaski dla Neoglis
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-08-2008 gość
  krem jak krem, moze i dobry, ale czy szanowni panstwo z mojego kochanego luxluxa musza katowac mnie kolejnymi kosmetykami ze sredniej polki?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 24-08-2008 gość
  To dlatego, że ci co to piszą sami nie posiadają odpowiedniej wiedzy na temat różnych produktów. Przedstawiane tu jest wszystko - od zwykłych rzeczy - do naprawdę luksusowych. Aż wstyd! A dodatkowo, najprawdopodobniej za te "informacje" produktowe się dużo płaci. Stąd też nie istotne co się przedstawia - ale ile się za to otrzymuje pieniędzy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 29-12-2008 marynika
  Przyczyną problemów z nadwrażliwością skóry często jest nadmiar różnych chemikaliów w kremach.
  Warto wypróbować kosmetyki Plante System Prosenil do cery suchej i wrażliwej. Nie zawierają substancji zapachowych, parabenów, olejków eterycznych, substancji zapachowych ani alkoholu. Dzięki temu nie uczulają, nie powodują podrażnień oczu i suchości skóry, są hipoalergiczne. PROSENIL - to specjalna linia dla bardzo wrażliwej skóry.
  Kremy z tej serii [bo jest ich kilka] bardzo dobrze nawilżają i regenerują skórę. Najlepszy jest krem nawilżający i specjalna woda miceralna do mycia twarzy. Skończą się wieczne problemy ze skórą, przestanie być czerwona i sucha. Trochę kosztują, ale za dobrą jakość trzeba zapłacić.
  Można je kupić w aptekach internetowych, np. www.aptekawinternecie.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-01-2009 zelta
  Bardzo dobre do wrażliwej cery są kosmetyki Prosenil, francuskiego laboratorium Plante System. W odróżnieniu od tych z artykułu, nie zawierają żadnych szkodliwych i drażniących skórę parabenów i substancji zapachowych. Kremy bardzo dobrze odżywiają i nawilżają skórę i ją regenerują. Do nawilżania i przemywania twarzy używam też wody miceralnej. Wreszcie nic mnie nie szczypie w oczy, nie mam podrażnionej skóry.Super jest krem nawilżający. Prosenil oparty jest tylko na składnikach roślinnych i naturalnych kwasach tłuszowych.
  Najlepiej kupić w aptece internetowej: pharm24.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 02-02-2009 gość
  Ten krem Świetnie chroni skórę przed zimnem i minusową temperaturą
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-02-2009 gość
  ten krem jest świetny zasługuje na nagrodę ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-02-2009 gość
  kożystałam z kremów diora i do mojego problemu Neoglis jest 100 x leprzy!!
  gość (Czwartek, 21-08-2008) napisał:  krem jak krem, moze i dobry, ale czy szanowni panstwo z mojego kochanego luxluxa musza katowac mnie kolejnymi kosmetykami ze sredniej polki?

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-02-2009 gość
  ppppfffffff ale kwas!!
  gość (Czwartek, 21-08-2008) napisał:  krem jak krem, moze i dobry, ale czy szanowni panstwo z mojego kochanego luxluxa musza katowac mnie kolejnymi kosmetykami ze sredniej polki?

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-02-2009 Diamęcik
  Neoglis jest najleprzy i najbardziej ekskluzywny ja byle czego nie używam i wiem co nieco na ten temat Doda Też nie używa bye jakich kosmetyków a Neoglisu używa więc są luksusowe czy nie ?? No pewnie
  Odpowiedz Zgłoś
1 2