Koszula Robert Graham

51 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 11-02-2009

Koszula Robert Graham

Choć wszelkiego rodzaju zdobienia na koszulach są często uznawane za zbyt ekstrawaganckie, przerysowane i pretensjonalne, to w połączeniu z odpowiednio dobranymi spodniami w stonowanym kolorze i prostym kroju mogą stanowić bardzo ozdobny element całości wizerunku mężczyzny.

Przykładem takiej koszuli jest prezentowana na zdjęciu propozycja projektu Roberta Grahama. Przepiękne kolorowe hafty na przodzie, ramionach oraz plecach umieszczone na śnieżnobiałej koszuli są elementem odważnym, ale jednocześnie niezwykle ciekawym. Niestandardowe wykończenie mankietów i kołnierzyka dodatkowo wzbogacają ten fason o element zaskoczenia, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Całość robi naprawdę duże wrażenie i z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom niestandardowych koszul.

Cena: $298, około 1 000 zł

Kupisz w sklepie Nordstrom. Sklep dopuszcza możliwość transportu zamówionych przedmiotów do Polski. Przesyłka wyniesie $50. Wymaga to złożenia zamówienia szczegółów przez telefon, faks lub w trakcie czatu z obsługą klienta. Szczegóły tu.

Koszula Robert Graham

AD

 • Sob., 13-02-2010 gość
  Witam
  Jeśłi ktoś byłby ZAINTERESOWANY!Mam do sprzedania koszulę Robert Graham! Stan bardzo dobry - raz założona i uprana! Rozmiar XXL!

  Cena około 400 zł (do małej negocjacji)

  uqvtsy@lykamspam.pl Proszę o maile na adres (antyspamowy) :-)
  Wzór taki jak na zdjęciu - indyjski.
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 2 3 4 5 6