Kosmetyki pielęgnacyjne Embellir Menard

108 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 23-12-2006

Kosmetyki pielęgnacyjne Embellir MenardJuż kilka tysięcy lat temu Reishi, rzadko występujące grzyby o niezwykłych właściwościach, były wysoko cenione w Japonii i Chinach. Medycyna naturalna uważała je za najskuteczniejsze w walce z bólem, zaburzeniami snu i pracy systemu odpornościowego, depresją oraz wieloma innymi dolegliwościami.

Firma Menard Cosmetics odkryła zbawienny wpływ grzybów Reishi na skórę. W oparciu o ekstrakt z Reishi opracowała ekskluzywną linię pielęgnacyjną Embellir, która koncentruje swoje działanie bezpośrednio na komórkach skóry.

Zawarta w produktach Embellir esencja z czarnych grzybów Reishi zapobiega gromadzeniu się w komórkach zbędnych produktów przemiany materii i utrzymuje je w czystości. Spowalnia także proces skracania się łańcuchów telomeru (wskaźnik starzenia się genów), dzięki czemu przedłuża życie komórek. Esencja z czerwonych Reishi naprawia geny uszkodzone promieniami UV i wolnymi rodnikami. Ułatwia ponadto wytwarzanie energii i pobudza podział komórek, przyczyniając się do powstawania nowych. Siła dwóch gatunków grzybów Reishi zapewnia kompleksową pielęgnację i przywraca skórze młodzieńczy wygląd. Nawilżenie, rewitalizacja zanikających komórek, pobudzenie cyrkulacji krwi, odnowa i odmłodzenie skóry - to tylko niektóre efekty stosowania kosmetyków Embellir.

Linia Embellir zawiera siedem produktów: odświeżającą maskę do oczyszczania i masażu twarzy, piankę do mycia twarzy, emulsję nawilżającą, esencję, krem na dzień, krem na noc i krem pod oczy. Produktem zupełnie nowatorskim na polskim rynku kosmetyków luksusowych jest odświeżająca maska do oczyszczania i masażu twarzy. Prezentuje ona japońskie podejście do pielęgnacji, które zaleca codzienny krótki masaż, niezbędny dla utrzymania twarzy w dobrej kondycji.

Embellir Refresh Massage o pojemności 160 g, cena: 688  zł
Embellir Washing
o pojemności 130 g, cena: 420  zł
Embellir Liquid
o pojemności 130 ml, cena: 1 045 zł
Embellir Extract
o pojemności 3 x 20 ml, cena: 1 045 zł
Embellir Extract
 o pojemności 20 ml, cena: 390 zł
Embellir Day Cream
o pojemności 45 g, cena: 1 205 zł
Embellir Night Cream
o pojemności 35 g, cena: 1 205 zł
Embellir Eye Cream
o pojemności 20 ml, cena: 820 zł

Do kupienia w perfumeriach Quality’s Choice.

www.PerfumeriaQuality.pl

AMG

1 2 3 4 5 ... 11