Konkurs Świat Clarks

Tagi: Clarks
1 Komentarz
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 06-09-2010

Konkurs Świat Clarks

INFORMACJA PRASOWA


Kobieta Clarks w sezonie jesień-zima 2010 czuje, że świat jest u jej stóp! Inspiruje ją życie, bawi się modą, kreuje swój niepowtarzalny styl.

Kolekcja Clarks na jesień/zima 2010 zaskakuje różnorodnością form i kolorów, aby każda z nas odnalazła w niej swój indywidualny styl. Wśród modeli nie zabraknie stylowych balerinek w najmodniejszych kolorach i fasonach, eleganckich pantofli na oryginalnie rzeźbionej szpilce w stylu lat 20-tych oraz wykonanych z pięknych skór i zamszów– kozaków.

Doskonale wiemy jak istotną rolę odgrywają w naszym życiu buty. To nie tylko obiekt kobiecego pożądania, czy element, który potrafi nadać charakteru niejednej stylizacji, ale także wpływający na nasze samopoczucie, nastrój, samoocenę oraz na jakość z jaką funkcjonujemy przez cały dzień. Dzięki butom możemy poczuć się bardzo pewnie, niesamowicie lekko,  czy wyjątkowo sexy.

Jeśli moda jest dla Ciebie źródłem inspiracji, zapraszamy do podróży w stylizacyjny Świat Clarksa
Stwórz oryginalną stylizację, w której czujesz się pewna siebie i wyjątkowo kobieca interpretując dewizę Clarks -  Świat u Twoich Stóp. Prześlij ją na adres podany na stronie http://www.swiatclarksa.pl i weź udział w Konkursie
Czekają fantastyczne nagrody

- Miesięczny staż w dziale mody magazynu Boutique – przyznany przez szefa działu mody Olafa Kasperskiego
- Metamorfozy i sesję zdjęciową w Szkole Stylu – przyznane przez jury blogerek, wśród nich: venilakostis.blogspot.com, charlize-mystery.blogspot.com, fashionelka.pl, pinacoolada.blogspot.com, madamejulietta.blogspot.com,
- oraz bony na zakupy w sklepach Clarks na terenie kraju.
Konkurs trwa od 01.09 do 30.09. 2010

Do udziału w Konkursie zaprasza Szkoła Stylu, uznana w świece mody, kształcąca stylistów, pracująca nad wizerunkiem i dobrym stylem.
Dla uczestników Konkursu Świat Clarksa Szkoła Stylu przygotowała program metamorfoz obejmujący makijaż, fryzurę, stylizację a także profesjonalną sesje mody w stylu Clarks, aby wydobyć indywidualne piękno.
Ponieważ Kobieta Clarks, gdy pięknie wygląda, czuje się piękna, a wtedy świat jest u jej stóp.


O frmie Clarks :
Clarks to międzynarodowa firma obuwnicza oraz światowy lider w produkcji i sprzedaży obuwia. Firma powstała w 1825 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Anglii, w miejscowości Street. W lutym 2006 r. Clarks wszedł na polski rynek, otwierając w Warszawie pierwszy Oddział na Europę Centralną i Wschodnią. Obuwie Clarks dostępne jest w sprzedaży na terenie całego kraju, w salonach firmowych Clarks: Warszawa (Blue City, Arkadia, Złote Tarasy, Promenada),  Poznań (CH Pestka), Lublin (CH Olimp), Toruń przy ul. Szerokiej 26/28, Kraków (CH Bonarka), Częstochowa (Galeria Jurajska), Łódź  (Manufaktura oraz Port Łódź).  Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej http://www.clarks.pl.

Konkurs Świat Clarks

Konkurs Świat Clarks

Konkurs Świat Clarks