Koniec kolejek w Hermesie?

13 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 05-05-2010

Koniec kolejek w Hermesie?

Jeśli masz $6 500 lub więcej, możesz kupić upragnioną przez rzesze kobiet Birkin od ręki.

Opisywana przez nas wielokrotnie Birkin to model, którego cena może sięgać nawet kilkuset tysięcy dolarów. Takich nie kupi się z półki w sklepie, ale prostsze modele – tak. Wszystko jednak pod warunkiem, że nie mamy preferencji dotyczących koloru czy typu skóry, jak wyjaśnia przedstawiciel serwisu Portero, słynącego z aukcji dóbr luksusowych.

Jak zwykle w takich sytuacjach bywa, wiadomości o końcu kolejek są mocno przesadzone. Hermes to marka kultowa i jednoznacznie luksusowa, nawet jeśli zdarza się, że ich torebkę można kupić od ręki. Jak jednak niedawno pisaliśmy, wzrosła liczba zatrudnionych przez markę kaletników, więc obecność Birkin w butikach można przypisać nie tyle zmniejszonemu popytowi, co zwiększonej podaży. A to jest dobry znak.

MWW

 • Sob., 08-05-2010 gość
  tak szczerze to stac mnie na ta torebe, ale nie podoba mi sie az tak zeby wydac kilkanascie tysiency zł... człowiek ktory potrafi sie ubrac znajdzie rzeczy w lumpexie a wyglada jak milion dolarów... szczerze mialam na sobie rzeczy za kilka zł a wygladalam bardzo dobrze:) takze wszystkim dziewczynom zycze udanych łowów :) pozdrawiam Ania
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 08-05-2010 gość
  Zołza (Piątek, 07-05-2010) napisał:  gość (Czwartek, 06-05-2010) napisał:
  gość (Czwartek, 06-05-2010) napisał:

  jak niskie trzeba mieć poczucie własnej wartości, żeby je podbudowywać ostentacyjnym noszeniem kilku/kilkunastu tysięcy dolarów w formie torebki. Konsumpcjonizm w najgorszym guście.


  jakie niskie poczucie wartosci trzeba miec zeby takie bzdury pisac. Mieszkam w Nowym Jorku, pracuje w biurze prawniczym i mam w kolekcji torebek kilka Birkin a takze kilka innych torebek Hermesa Victorie, Massai, Evelyne i inne. To jest klasa na najwyzszym poziomie i jak mnie stac to czemu mam sobie nie pozwolic na ten luksus?
  A JA NIE MIESZKAM W NOWYM JORKU, NIE PRACUJĘ I STAĆ MNIE NA CONAJMNIEJ PARENAŚCIE TOREBEK HERMESA I CO?! I NIE MAM ANI JEDNEJ BO NIE LUBIĘ PRZEPŁACAĆ ZA COŚ CO NIE JEST TEGO WARTE.O JAKIM LUKSUSIE MÓWISZ? ŻE KOLEŻANKA ZAZDROŚCI? CHYBA NIE MASZ POJĘCIA O LUKSUSIE.


  TO CO TY ROBISZ NA TYM PORTALU, SPADAJ NA STRONIE "MAM KUPE KASY ALE NIE LUBIE PRZEPLACAC" BO TUTAJ SIE TYLKO OSMIESZASZ.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 08-05-2010 gość
  gość (Sobota, 08-05-2010) napisał:  tak szczerze to stac mnie na ta torebe, ale nie podoba mi sie az tak zeby wydac kilkanascie tysiency zł... człowiek ktory potrafi sie ubrac znajdzie rzeczy w lumpexie a wyglada jak milion dolarów... szczerze mialam na sobie rzeczy za kilka zł a wygladalam bardzo dobrze:) takze wszystkim dziewczynom zycze udanych łowów :) pozdrawiam Ania


  TO SPADAJ DO LUMPEKSU NA LOWY ANIU.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2