Kolekcja Michael Kors wiosna-lato 2013

1 Komentarz
30 Zdjęć
Niedziela, 16-09-2012

Kolekcja na wiosnę-lato 2013 Michaela Korsa to najlepszy dowód na to, że wyrazisty kolor i nienaganna elegancja to ponadczasowe wyznaczniki kobiecej garderoby.

Jak przystało na nowojorskiego projektanta, Kors obywa się bez zbędnych dodatków i ozdób, stawia na nowoczesny, wielkomiejski styl. Liczy się prosta linia, jak zawsze opanowana do perfekcji.

Żakiety, spodnie czy tuniki, choć klasyczne w swojej konstrukcji, dopracowane są w najmniejszych szczegółach. Pojawiają się nowe długości i fasony spódnic: rozkloszowane do kolan i trapezowe mini, które są idealnym uzupełnieniem eleganckich dwurzędówek i topów z krótkim rękawem.

Przyglądając się kolekcji mamy wrażenie, że Kors zawarł w niej wszystkie najważniejsze kolory wiosenno-letniego sezonu. Jest biel, czerń i subtelny beż, które dopiero w zestawie z intensywną czerwienią, zielenią, błękitem i żółcią dają zaskakujące i krzykliwe kombinacje. Oczywiście nie zabrakło geometrycznych pasów i kratek, które są świetną alternatywą dla gładkich fasonów.

MB

  • Pn., 17-09-2012 Gość
    piękna kolekcja!!Michael Kors pokazał klasę...
    Odpowiedz Zgłoś