Kolekcja kubków Liebestrank Sieger by Furstenberg

11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 12-03-2009

Kolekcja kubków Liebestrank Sieger by Furstenberg

Kolekcje braci Christiana i Michaela Sieger pełne są nowatorskich rozwiązań i niebanalnych pomysłów. Dzisiaj będzie o zwykłych kubkach w niezwykłej wersji.

Prezentowany komplet naczyń wykonano z białej i czarnej porcelany wypełnionej 24-karatowym złotem. Kubki mają być symbolem miłości i życia – wartości obecnych w każdej kulturze bez względu na narodowość, rasę i wyznanie. Poszczególne kubki przedstawiają męskie i kobiece twarze reprezentujące wszystkie kontynenty. Pary powstają dowolnie, a wszelkie możliwe zestawienia są zawsze prawidłowe. Zestaw jest bardzo międzynarodowy, wielokulturowy i ponad podziałami. Jak mówi Michael Sieger – ma być odbiciem świata.

Cena kubka: od 445 zł do 600 zł

Kolekcja dostępna jest w Salonie Firmowym Rosenthal w warszawskim Domu Dochodowym przy ulicy Mokotowskiej 64, w CH Metropolitan na pl. Piłsudskiego 1 w Warszawie oraz w poznańskim Starym Browarze, w Pasażu Cafe Warhol.
www.sieger.org

AW

  • Śr., 30-09-2009 Hans
    Szanowni,
    Ostatnio dostałem dwa takie kubki w prezencie. Niestety nie pasują mi do koloru kuchni. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem bo bardzo atrakcyjnej cenie to zapraszam.
    hansik1983@yahoo.es
    Odpowiedz Zgłoś
1 2