Kluby swingersów

192 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 17-07-2006

Kluby swingersów

Wbrew pozorom wpisanie słowa "swingers" w wyszukiwarkę nie przynosi wielu satysfakcjonujących wyników, chyba że kogoś zainteresują porno strony dostępne po wysłaniu SMS-a. Prawdziwych stron dla swingersów jest kilka. Jedna - www.klub69.net - to strona klubu. Po zarejestrowaniu się (wymagane są zdjęcia twarzy, figury i numer telefonu) i opłaceniu składki można brać udział w dyskusjach na forum i rezerwować miejsca na imprezach swingersów.

Z uwagi na największe zainteresowanie ze strony samotnych mężczyzn, ich zgłoszenia chwilowo nie są honorowane, za to samotne kobiety przyjmowane są chętnie, nie muszą też ponosić żadnych opłat związanych z uczestnictwem w klubie.

Inny, podwarszawski klub ma swoją stronę pod adresem www.swingersclub.pl. Dużo tu informacji o przebiegu i oprawie imprez, są też anonse – ponieważ jednak ten dział jest przekierowany z innej strony, najłatwiej znaleźć tu bezpruderyjną studentkę oczekującą 200 zł za godzinę zabawy. Ogłoszeń swingujących par jest niewiele.

Na stronie www.swingersi.pl można więcej dowiedzieć się o tym, czym jest swing, jak wyglądają typowe imprezy, jakie są zabawy na imprezach, mające na celu rozluźnienie uczestników. Jest też dział "kluby", gdzie można znaleźć namiary na wszelkie kluby w Polsce, wraz z ich krótką charakterystyką.
Jest też forum swingersów, dostępne pod adresem www.swingers69.fora.pl. Niewiele się tu dzieje - najaktywniejszy dział to ten, gdzie chętni zamieszczają swoje anonse. I tu widać, że najwięcej chętnych do swingu jest wśród samotnych mężczyzn. Poza tym imprezy zaczynające się od grilla i odbywające w miejscu o standardzie gdzieś pomiędzy agencją towarzyską a wczasami nie wszystkich muszą pociągać.

Dla osób poszukujących bardziej ekskluzywnych imprez dobrym pomysłem może być zarejestrowanie się na angielskiej stronie www.killingkittens.co.uk. Co prawda założona jest ona przez mieszkanki Londynu z myślą o londyńczykach i w ogóle o osobach z Anglii, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zarejestrowała się tam para lub samotna kobieta z innego kraju (zgłoszenia samotnych mężczyzn nie są przyjmowane).

Warunkiem przejścia selekcji jest bycie osobą na odpowiednim poziomie - zarówno kulturalnym, jak i estetycznym oraz finansowym. Reguły nie są jednak sztywne - założycielki klubu same podejmują decyzje.

Ceny w Polsce: od 50-100 do 500 zł i więcej (to opłata za uczestnictwo w klubie, taka sama za uczestnictwo w konkretnej imprezie), chyba że jest się samotną kobietą - te na ogół otrzymują znaczne zniżki albo w ogóle są przyjmowane za darmo.

AMG

 • Niedz., 19-12-2010 swingers
  Ciekawe informacje o swingersach i taki mały swingers przewodnik można znaleźć w polskim serwisie dla swingersów www.fun4two.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-04-2011 gość
  A ja jestem otwarty i chętnie bym spróbował:) Może ,któraś z pań mnie wprowadzi w ten erotyczny świat..;) gg 6329540
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 31-07-2011 wierna
  ja jestem przeciw! oprócz tego, że jestem zaborcza i nie mogłabym wytrzymać widoku męża w ramionach innych kobiet, to jeszcze strach przed wszelkimi chorobami! no sądzę, że rozwaliłoby to nasz związek tak jak zdrada. Nawet się doszukałam informacji od seksuologa np. tutaj: http://seksoot.com/news/spec-a.… a im więcej o tym czytam tym bardziej widzę głosy przeciwko
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 31-07-2011 Sebek_1
  U nas to zjawisko jest chyba mało popularne? Ja się z tym nie spotkałem, a może to u nas ludzie są normalniejsi? Polecam poczytać: http://filmsline.com/seksnews/n…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 01-08-2011 Hanzoo
  Temat jest ciekawy, istnieje wiele mitów co do swingowania, jeśli ktoś jest zainteresowany zagłębieniem się w temeacie - służę linkiem: http://filmsline.com/seksnews/n… - jest tutaj masa przydatnych informacji
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-08-2011 PannaCotta
  Ja tam mam mętlik w głowie i mieszane odczucia odnośnie swingowania, choć artykuł http:// filmsline. com/seksnews/news-swing-seks. php oraz zamieszczone pod podanym linkiem filmy, utwierdzają mnie raczej w byciu na "nie".
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 05-08-2011 martolot
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-08-2011 lwica
  Ostatnio do naszego związku wkradła się monotonia. Mój chłopak zaproponował mi byśmy poswingowali. Nie wiedziałam dokładnie jak się to odbywa, znalazłam artykuł w necie, gdzie specjaliści mówią, że to normalne: http://filmsline.com/seksnews/(… Nie wiem co na ten temat myśleć
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-08-2011 freya
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-08-2011 gość
  Racja, różnie bywa w życiu, ale, ludzie, czy coś takiego naprawdę się zdarza?! - http://sites.google.com/site/75… Jeżeli tak, to wtedy czym się różnimy od zwierząt?
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 16 17 18 19 20