Kluby swingersów

192 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 17-07-2006

Kluby swingersów

Wbrew pozorom wpisanie słowa "swingers" w wyszukiwarkę nie przynosi wielu satysfakcjonujących wyników, chyba że kogoś zainteresują porno strony dostępne po wysłaniu SMS-a. Prawdziwych stron dla swingersów jest kilka. Jedna - www.klub69.net - to strona klubu. Po zarejestrowaniu się (wymagane są zdjęcia twarzy, figury i numer telefonu) i opłaceniu składki można brać udział w dyskusjach na forum i rezerwować miejsca na imprezach swingersów.

Z uwagi na największe zainteresowanie ze strony samotnych mężczyzn, ich zgłoszenia chwilowo nie są honorowane, za to samotne kobiety przyjmowane są chętnie, nie muszą też ponosić żadnych opłat związanych z uczestnictwem w klubie.

Inny, podwarszawski klub ma swoją stronę pod adresem www.swingersclub.pl. Dużo tu informacji o przebiegu i oprawie imprez, są też anonse – ponieważ jednak ten dział jest przekierowany z innej strony, najłatwiej znaleźć tu bezpruderyjną studentkę oczekującą 200 zł za godzinę zabawy. Ogłoszeń swingujących par jest niewiele.

Na stronie www.swingersi.pl można więcej dowiedzieć się o tym, czym jest swing, jak wyglądają typowe imprezy, jakie są zabawy na imprezach, mające na celu rozluźnienie uczestników. Jest też dział "kluby", gdzie można znaleźć namiary na wszelkie kluby w Polsce, wraz z ich krótką charakterystyką.
Jest też forum swingersów, dostępne pod adresem www.swingers69.fora.pl. Niewiele się tu dzieje - najaktywniejszy dział to ten, gdzie chętni zamieszczają swoje anonse. I tu widać, że najwięcej chętnych do swingu jest wśród samotnych mężczyzn. Poza tym imprezy zaczynające się od grilla i odbywające w miejscu o standardzie gdzieś pomiędzy agencją towarzyską a wczasami nie wszystkich muszą pociągać.

Dla osób poszukujących bardziej ekskluzywnych imprez dobrym pomysłem może być zarejestrowanie się na angielskiej stronie www.killingkittens.co.uk. Co prawda założona jest ona przez mieszkanki Londynu z myślą o londyńczykach i w ogóle o osobach z Anglii, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zarejestrowała się tam para lub samotna kobieta z innego kraju (zgłoszenia samotnych mężczyzn nie są przyjmowane).

Warunkiem przejścia selekcji jest bycie osobą na odpowiednim poziomie - zarówno kulturalnym, jak i estetycznym oraz finansowym. Reguły nie są jednak sztywne - założycielki klubu same podejmują decyzje.

Ceny w Polsce: od 50-100 do 500 zł i więcej (to opłata za uczestnictwo w klubie, taka sama za uczestnictwo w konkretnej imprezie), chyba że jest się samotną kobietą - te na ogół otrzymują znaczne zniżki albo w ogóle są przyjmowane za darmo.

AMG

 • Czw., 14-08-2008 MISIO
  gość (Poniedziałek, 17-07-2006) napisał:  Sam robie miale zabawy w Wejherowie i uwazam ze jest to bardzo fajna forma rozrywki.

  JA TAM LUBIĘ Z ŻONĄ SIĘ SPOTKAC Z INNĄ PARĄ ALE TAK WIELKA IMPREZA TO ZA WIELE WOLIMY KAMERALNIE.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-01-2009 gość
  Jest to najzwyklejszy burdel za pieniądze.A fe!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-02-2009 gość
  bura kotka (Poniedziałek, 02-07-2007) napisał:  czytalam wasze opinie i powiem szczerze ze chetnie bym sprobowala takiej zabawy niestety nie moge znalezc takich miejsc ....

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-02-2009 gość
  jakie to zabawne ze odzywaja sie przede wszystkim osoby potepiajace. Ale po jaka cholere wchodzily na te strone i czytaly atykuly? Ja jestem mezatka 15 lat i bylismy na takich imprezach z mezem kilkakrotnie. bylo super. Urozmaicilo nasz zwiazek i co, jestem przez to zboczona? ?Nie uwazam zebym zaslugiwala na potepienie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-02-2009 swingparka
  Polecamy z czystym sumieniem najlepszy tego typu klub w P0lsce mieszczacy się w Markach pod Warszawą. Nazywa się SwingSwing, a oto jego adres internetowy: www.swingswing.pl
  Robia najwieksze imprezki w Polsce, a sam klub niczym nie ustepuje tym, ktore mielismy okazje zwiedzac zagranica.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-03-2009 gość
  sauna club bielsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecamy!!!!!!!!!!!!!11
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-04-2009 gość
  gość (Czwartek, 15-03-2007) napisał:  A Z ŁODZI KTO ZNA KASIE I WALDKA

  znam bywajaa w miedzeszynie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 15-05-2009 gość
  U Kasi i Waldka to już tylko pijackie popijawy zostały. Zeszli na kompletne psy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-08-2009 jbreskin
  LOVE
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-08-2009 jbreskin
  POLSKA
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 14 15 16 17 18