Kino domowe Panasonic

10 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 30-08-2006

Kino domowe Panasonic
Panasonic wprowadza na polski rynek dwa nowe zestawy kina domowego. Jeden z nich (SC-RT30)jest wyposażony w nagrywarkę DVD. Drugi zestaw (SC-HT545W) wyróżnia bezprzewodowy system głośników surround, co zainteresuje ludzi ceniących sobie wygodę wnętrz pozbawionych nadmiernego okablowania.

Zestawy są już dostępne na polskim rynku w rekomendowanych cenach:
SC-RT30: 1 999 zł
SC-HT545W: 1 399 zł

W ofercie jest także nowy telewizor plazmowy HD o przekątnej 50 cali. W modelu TH-50PV60E żywotność ekranu plazmowego zwiększona została do 60 tysięcy godzin, przy założeniu, że telewizję ogląda się 8 godzin dziennie przez 20 lat. Po tym czasie jasność panelu spada do połowy wartości początkowej.

Nowy telewizor dostępny jest na polskim rynku w rekomendowanej cenie: 13 999 zł.

Do nabycia w salonach Panasonic i w sklepach RTV.

www.panasonic.pl

MW

 • Śr., 30-08-2006 gość
  hehe mam ten telewizor... niezle cacko ^^
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-08-2006 maciej zza rzecza
  a ja mam 14'' i video no i kino domowe (głośniki za 15 zł )
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-08-2006 gość
  zestaw za 1999 a sam telewizor za 13999??? chyba ktos pozjadał zera przy cenie zestawu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-08-2006 gość
  jak na taki zestawik to bardzo dobra cena:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-08-2006 martita
  Niezły nawet,ale ja już plazme mam,narazie nie planuje wymiany
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-08-2006 hot_babe
  nie podoba mi sie!na rynku sa dostepne 100razy ladniejsze plazmy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-08-2006 kateLux
  mmmm piękne cacko ;) :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 31-08-2006 gość
  Taka plazma za tyle kasy? Proponuję rozejrzeć się na rynku, można wybrać lepszą i tańszą. Poza tym to kto teraz kupuje plazmę, która nie ma pełnego HD, za rok będzie musiał zmieniać. Kasa wyrzucona w błoto. Poza tym własnie wchodzi BD-Video, więc te kina domowe to niedługo bedą na wyprzedażach w hipermarketach. Nie radzę teraz już kupować żadnego. Poza tym sprzęty Panasonica jak to sprzęty Panasonica, niby taie dobre ale zawsze im czegoś brakuje, a kosztują odpowienio drogo. No a poza tym to do czasu upowszechnienia się telewizji HD to obraz na takim sprzęcie jest tak gówniany, że już lepiej kupić sobie przyzwoity projektor dla przyjmności kinowych i dobry zwykły TV 100 Hz do oglądania dziennika i wyjdzie to za 1/2 ceny. A jak wejdzie BD-Video i dziennik będzie w HD to telewizor odda się babci, a sobie kupi 120-calową plazmę full HD, zużywająca o połowę mniej energii niż to za te same pieniądze. Póki co to sprzęt dla niekumatych snobów. A co do jasności to po 2-3 latach spada ona już na tyle, że odkupić go nikt nie będzie chciał, wystarczy spadek o 10% i już jest blado. A tu się nie da wymienić lampy tak jak w projektorze. A przy słońcu zaglądającym po pomieszczenia to i na tym i na tym słabo widać.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 04-09-2006 gość
  gość (Czwartek, 31-08-2006) napisał:  Taka plazma za tyle kasy? Proponuję rozejrzeć się na rynku, można wybrać lepszą i tańszą. Poza tym to kto teraz kupuje plazmę, która nie ma pełnego HD, za rok będzie musiał zmieniać. Kasa wyrzucona w błoto. Poza tym własnie wchodzi BD-Video, więc te kina domowe to niedługo bedą na wyprzedażach w hipermarketach. Nie radzę teraz już kupować żadnego. Poza tym sprzęty Panasonica jak to sprzęty Panasonica, niby taie dobre ale zawsze im czegoś brakuje, a kosztują odpowienio drogo. No a poza tym to do czasu upowszechnienia się telewizji HD to obraz na takim sprzęcie jest tak gówniany, że już lepiej kupić sobie przyzwoity projektor dla przyjmności kinowych i dobry zwykły TV 100 Hz do oglądania dziennika i wyjdzie to za 1/2 ceny. A jak wejdzie BD-Video i dziennik będzie w HD to telewizor odda się babci, a sobie kupi 120-calową plazmę full HD, zużywająca o połowę mniej energii niż to za te same pieniądze. Póki co to sprzęt dla niekumatych snobów. A co do jasności to po 2-3 latach spada ona już na tyle, że odkupić go nikt nie będzie chciał, wystarczy spadek o 10% i już jest blado. A tu się nie da wymienić lampy tak jak w projektorze. A przy słońcu zaglądającym po pomieszczenia to i na tym i na tym słabo widać.

  W zupełności masz rację nic dodać i nic ująć,ceny idą w dół ze wszystkimi plazmami i płaskimi telewizorami.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 04-09-2006 boluś
  he he jak widze takie ceny to się śmieje a ZAINTERESOWANYCH KUPNEM takiego sprzetu zapraszam do kontaktu-telewizor 2 tyś mniej i dvd 200 zł takie same nowe na gwarancji!!!!
  ebola2@o2.pl pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś