Katie Holmes pierwszą gwiazdą promującą kosmetyki Bobbi Brown

2 Komentarze
12 Zdjęć
Piątek, 21-09-2012

Katie Holmes została pierwszą znaną ambasadorką marki Bobbi Brown

Do tej pory kolekcję kosmetyków do makijażu promowały anonimowe modelki. Znana makijażystka zdecydowała się zmienić sposób prowadzenia swoich kampanii reklamowych i - jak większość marek - wesprzeć się gwiazdą. Wybrała doskonale. Katie od kilku tygodni nie schodzi z pierwszych stron kolorowych magazynów i jest powszechnie podziwiana. Zaraz po rozwodzie z Tomem Cruisem aktorka rzuciła się w wir pracy i mocno wkroczyła do branży mody. Promienna, uśmiechnięta, wydaje się być szczęśliwa i spełniona. 

Razem z Bobbi Brown Katie Holmes stworzy limitowaną kolekcję kosmetyków. Obie strony z entuzjazmem podeszły do projektu i nie szczędziły sobie wzajemnych komplementów. 

Makijażystka podkreśla, że silna i czarująca Katie doskonale oddaje filozofię marki, która w centrum stawia naturalne piękno kobiety i jej pewność siebie. Brown od początku swojej działalności z sukcesami przekonuje kobiety, że makijaż służy do wydobywania wewnętrznego piękna, ma pomagać czuć się pewną siebie i powinien korespondować z osobowością i charakterem. Wierne klientki marki doskonale wiedzą jak wiele potrafi zdziałać odpowiednia szminka czy róż.

AW

  • Pt., 21-09-2012 Gość
    szczerze to nie rozumiem sukcesu Bobbi Brown, kupilam kilka kosmetykow min.podklad, cienie, szminke, tusz i uwazam ze duzo lepsze jakosciowo maja marki Guerlain, Dior, YSL, Kanebo
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 03-10-2012 Gość
    ładna kobita ale ma taki krzywy usmiech
    Odpowiedz Zgłoś