Katie Holmes myśli o własnych perfumach

1 Komentarz
4 Zdjęcia
Sobota, 10-08-2013

Celebrytki sygnowaniem swoim nazwiskiem linii perfum zajmowały się już nie raz. Do grona takich gwiazd, jak Jennifer Lopez, Jessica Simpson czy Halle Berry dołączyć może niebawem Katie Holmes.

Aktorka ma na koncie współpracę z markami Bobbi Brown oraz Alterna. Sprowadza się ona głównie do użyczenia wizerunku, choć nie tylko. Wraz z Bobbi Brown opracowała właśnie linię kosmetyków do makijażu. W przyszłym miesiącu w sprzedaży pojawi się paletka Bobbi & Katie. Za 68 dolarów kupić będzie można osiem cieni do powiek, kredkę do oczu oraz dwa kremowe róże do policzków i ust Pot Rouge.

Niebawem Katie Holmes zajmie się pracą nad kosmetykami do pielęgnacji skóry. Jednak nie to jest jej marzeniem. Aktorka planuje wypuszczenie na rynek własnych perfum. - Jestem zainteresowana stworzeniem własnego zapachu - zapowiedziała na łamach magazynu WWD. Jak stwierdziła, wszyscy chcemy ładnie pachnieć i potrzebujemy w tym małej pomocy. Nie wiadomo jednak, kiedy przejdzie do realizacji swoich planów.

Katie pokochała branżę kosmetyczną z wzajemnością. - Katie nie jest jedynie twarzą marki, to prawdziwa partnerka. Jest piękną kobietą, a co najważniejsze doskonale wie, czego kobiety chcą i czego potrzebują. Ma doskonałe wyczucie kolorów - mówi o aktorce Bobbi Brown. Wygląda na to, że owocem współpracy z kultową marką kosmetyczną będą nie tylko kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne.

MM

Katie Holmes myśli o własnych perfumach

Katie Holmes współpracuje z marką Bobbi Brown jako partnerka. Zapowiada także stworzenie własnych perfum

  • Katie Holmes myśli o własnych perfumach
  • Katie Holmes myśli o własnych perfumach
  • Katie Holmes myśli o własnych perfumach
  • Katie Holmes myśli o własnych perfumach