Karl Lagerfeld tworzy własną markę

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Niedziela, 06-11-2011

Karl Lagerfeld, niezależnie od współpracy z domem mody Chanel, stworzył własną markę. Marka pojawi się w sprzedaży w lutym 2012 roku w butiku internetowym Net –A-Porter. Na początek dostępna będzie kolekcja: Karl Collection, której estetyka ma nawiązywać do rockowego szyku. Znajdą się w niej między innymi srebrne jeansy, sukienki koktajlowe, rękawiczki i doczepiane kołnierzyki. Produkty z logo Lagerfelda będą sprzedawane wyłącznie przez Internet, a ich ceny mają być znacznie bardziej przystępne niż stroje tworzone przez projektanta dla marki Chanel – będą kosztowały od 60 do 300 euro.

Na stronie internetowej znajduje się zapowiedź wprowadzenia marki oraz możliwość zapisania się na newsletter związany z wydarzeniem. Wiosną 2012 roku sprzedaż przeniesie się na autorską stronę marki. Karl Lagerfeld zapowiedział również, że jeszcze w 2012 roku wprowadzi drugą, bardziej ekskluzywną i znacznie droższą kolekcję Karl Lagerfeld Paris.

AWP

 • Niedz., 06-11-2011 iron
  Coś mi tutaj nie pasuje. Przecież ubrania Karl Lagerfeld są dostępne już od dawna. Sam miałem spodnie tego projektanta.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-11-2011 Gość
  tak on przeciez projektuje dla chanel fendi karl lagerfelg i karl by karl lagerfeld co za glupoty tu pisza
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-11-2011 Gość
  żałosny palant, tak naprawdę to sam nic nie potrafi, tylko jest showmenem, najlepiej pokazał go Altman w preta porte jako fotograła który nie umie nawet ustawić światła ani aparatu, a udaje fotografa
  Odpowiedz Zgłoś