Kapelusz Moretti Goorin Brothers

9 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 04-04-2008

Kapelusz Moretti Goorin Brothers Jeden z obrazów Maxa Ernsta z początku dwudziestego wieku nosi tytuł „Kapelusz czyni mężczyznę”. Najważniejsze męskie postacie światowego kina, biznesu i polityki nie pokazywały się bez kapelusza nadając mu przez lata szczególnego znaczenia. Kiedyś symbol statusu i nieodłączny atrybut mężczyzny, dziś jest właściwie niewidoczny. A szkoda, bo nie ma chyba drugiego takiego męskiego dodatku, który dodaje tyle tajemniczości, podkreślając jednocześnie indywidualizm i charakter nosiciela tego nakrycia głowy.

Wszystkich popierających teorię Ernsta odsyłam do sklepów Goorin Brothers – marki, która o kapeluszach wie wszystko. Prezentowany model Moretti z kolekcji Goorin Core to zdecydowany bestseller. Elegancja idzie tu w parze z wyważoną ekstrawagancją. Ciemna wełna oryginalnie zestawiona jest z jasną, ozdobnie zadrukowaną żakardową taśmą. Całości dopełnia firmowy pin Goorin. Świetna jakość wykonania, ponadczasowy fason i uniwersalna kolorystyka w połączeniu z męskim charakterem będą zestawem idealnym. 

Cena: 299 zł

Kapelusz w rozmiarach S i M kupisz w salonach firmowych Bench. & Goorin Brothers w Krakowie na Floriańskiej 30, w Zakopanem na Krupówkach 29/L8 lub w sklepie internetowym Goorin.

Kapelusz Moretti Goorin Brothers

AW