Julie Verhoeven dla Marella

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Wtorek, 03-08-2010

Julie Verhoeven dla Marella

Artystyczno – modowe duety są wyjątkowo ciekawym i coraz częściej występującym zjawiskiem. Takie kolaboracje zwykle dobrze robią obu stronom, a klientom dają produkt niebanalny i limitowany, a przez to również mocno pożądany. W jesienno – zimowym sezonie efekt tego typu współpracy proponuje marka Marella, która weszła w układ z Julie Verhoeven.

Wszechstronna artystka zasłynęła rysunkiem. Jej surrealistyczne kompozycje dobrze znane są w modowym środowisku. Verhoeven współpracowała już z takimi markami jak Louis Vutton, Mullberry, Loewe, H&M i Versace. Artystka regularnie publikuje w prestiżowych magazynach „Dazed and Confused” i „Self Service”, wystawia w międzynarodowych galeriach i wykłada w londyńskiej Central Saint Martins

Współpracę z marką Marella Julie Verhoeven rozpoczęła w Tokio od instalacji „Hit me with a flower” stworzonej z okazji otwarcia butiku Marella. Projekt prezentowany był w japońskim sklepie i był żywą mozaiką graficzną, która opanowała wnętrze. Jego kontynuacją jest limitowana linia jesienno – zimowej kolekcji. Duet Marella - Verhoeven stworzył bawełnianą torbę, jedwabno – dżersejową sukienkę i jedwabną apaszkę, wszystko z charakterystycznymi rysunkami w roli głównej.

Ceny:

Torba: ok. 668 zł
Sukienka: ok. 1 090 zł
Apaszka: ok. 583 zł
Kolekcja dostępna jest w warszawskim salonie Marella w C.H. Promenada.

Julie Verhoeven dla Marella

Julie Verhoeven dla Marella

Julie Verhoeven dla Marella

AW