José Mourinho testuje nową golarkę Braun Serii 3

1 Komentarz
2 Zdjęcia
Piątek, 09-12-2011

Wielu mężczyzn, podobnie jak José Mourinho, trener jednej z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie – Realu Madryt, o swojej skórze może powiedzieć, że jest zbyt wrażliwa, by móc golić ją w tradycyjny sposób, czyli codziennie. Do tej pory wyjścia były dwa: nie golić się wcale lub golić się i walczyć z podrażnieniami. Teraz już nie trzeba wybierać. „Golarka Braun Serii 3 pozwala mi golić nawet kilkudniowy zarost bez podrażnień. Myślę, że jest to idealne rozwiązanie dla mnie. W końcu znalazłem golarkę, z którą czuję się naprawdę komfortowo” – mówi Mourinho. 

Golarka Braun Serii 3 łączy innowacyjne rozwiązania z nowoczesnym designem. Goli zarówno krótki jak i dłuższy zarost, dopasowując się do potrzeb i stylu życia każdego mężczyzny. Wyposażono ją w ulepszony, potrójny system przycinania zarostu, który składa się ze środkowego bloku noży tnących oraz dwóch folii golących umieszczonych po obu stronach noży – dzięki temu golarka jeszcze dokładniej i automatyczne dopasowuje się do konturów twarzy. Udoskonalona folia SensoFoil golenie jeszcze bliżej skóry, a różna wielkość oczek - dokładniejsze golenie zarostu o różnych długościach i jednocześnie delikatny dotyk podczas golenia.

Golarka jest całkowicie wodoodporna (model 340 i 380) - można jej wygodnie używać pod prysznicem, czy podczas kąpieli, także w połączeniu z pianką, czy żelem do golenia. Model 390 wyposażono natomiast w system Clean & Renew, czyli automatyczne, czyszczenie, ładowanie i konserwowanie za jednym naciśnięciem przycisku.

Cena: 685 zł. Do kupienia w sklepach oferujących produkty marki Braun.
www.braun.com

AG

  • Pt., 09-12-2011 Arunia
    Mam właśnie ta golarke dostałem pod choinke ale już rozpakowąłem żeby sprawdzić super sprawa pokazuje nawet ile mam baterii goli na mokro i sucho. Polecam ale cena wysoka gdyby nie swięta nie kupił bym
    Odpowiedz Zgłoś