John Galliano winny

25 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 15-09-2011

John Galliano winny

John Galliano winny. Francuski sąd uznał Galliano za winnego w procesie o rasistowskie i antysemickie uwagi wygłaszane pod adresem gości paryskiej kawiarni.

Skazany musi zapłacić karę w wysokości 6 tysięcy euro oraz pokryć koszty sądowe - 16 500 euro. Oskarżycielom projektant wypłaci symboliczne sumy. Pieniądze nie są tu rzecz jasna najważniejsze. Galliano już zapłacił wysoką cenę za alkoholowo-narkotykowy wybryk. Sąd wziął pod uwagę, że oskarżony był pod wpływem środków odurzających i znacznie złagodził wyrok, który groził byłemu kreatorowi domu mody Dior (6 miesięcy więzienia i 22 500 euro grzywny).

John Galliano został zwolniony w trybie natychmiastowym ze stanowiska głównego projektanta domu mody Christian Dior po tym, jak obsypał rasistowskimi i antysemickimi wyzwiskami gości w paryskiej kawiarni. Oliwy do ognia dodało nagranie, które opublikował dziennik „The Sun”, na którym Galliano wyznaje miłość Hitlerowi. Oskarżony przyznał, że nie pamięta całego zajścia i przeprosił osoby pokrzywdzone. 

Projektant nie był obecny na ogłoszeniu wyroku.

Zdjęcie: Forum

AW

 • Czw., 15-09-2011 gość
  zamało ja bym dał 100.tys pajacowi.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 Maruś
  Patrzę na tego gościa i tak sobie myślę: on jest na pewno normalny... To ja jestem chory na homofobię. Zadziwiające jest to, że "sąd wziął pod uwagę, że oskarżony był pod wpływem środków odurzających i znacznie złagodził wyrok, który groził byłemu kreatorowi domu mody Dior (6 miesięcy więzienia i 22 500 euro grzywny)." Dziwne jest to, że go w ogóle nie uniewinnili: zapewne ktoś go zmusił do ćpania i biedaczek nie wiedział, co czyni. Ciekawe, co by było, gdyby jemu nawalony Żyd nawrzucał od gejów, przepraszam - gojów?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 gość
  Mr. Galiano you are The Great! pay this shity rent and stay cool! my greatings.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 dali1
  Oczywiście za to NERGAL moze u nas wszystko! i jest powszechnie szanowany! Galliano fakt głupio poweidział! ale tylko ŻYDZI potrafiąkażdą wybitną jednostkę zniszczyć! Ale ...jeszce trzoszke i świat Arabski ich wykopie! ~! gorzej że część może "wróćić" do PL! i to będzie katastrofa!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 gość
  za co tak nienawidzicie Żydów? czy w ogóle znacie jakiegoś Żyda? a może po prostu durnowate stereotypy zaściankowych tępaków wypite z mlekiem matki lub wbite do pustego łba z ambony? Żal mi was nienawistnicy...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 gość
  A gdzie wolnosc slowa???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 gość
  Jest w końcu wolność słowa czy nie? Wszyscy wiemy,że żydzi sie panoszą i w dodatku wstyd im się przyznać do swojej narodowości. Jak jestes żydem to sie przyznaj i nie przeszkadzaj innym. Niestety do dziś myślą, że sa narodem wybranym i palma im odbija. Nie mówię o wszystkich bo każdy jest indywidualistą ale oni potrafią się solidaryzować i współnie działać. Szkoda,że Polacy tego nie potrafią...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 Pornoman
  gość (Czwartek, 15-09-2011) napisał:  za co tak nienawidzicie Żydów? czy w ogóle znacie jakiegoś Żyda? a może po prostu durnowate stereotypy zaściankowych tępaków wypite z mlekiem matki lub wbite do pustego łba z ambony? Żal mi was nienawistnicy...

  Osobiście znam kilku, to są dopiero nienawistni ludzie i pozbawieni tolerancji.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 gość
  gość (Czwartek, 15-09-2011) napisał:  A gdzie wolnosc slowa???


  goye do budy macie wolnosc pracowac
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 gość
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3