Jesienne nowości kosmetyczne

2 Komentarze
5 Zdjęć
Wtorek, 11-09-2012

Lato i słoneczna aura bywa dla skóry bardzo męcząca, ale najczęściej objawia się to dopiero jesienią. Nierówny koloryt, przebarwienia, przesuszenia i utrata jędrności to tyko kilka najczęstszych dolegliwości. Zanim wyruszycie na poszukiwania kosmetycznego remedium, zobaczcie co nowego pojawiło się na drogeryjnych i perfumeryjnych półkach.

Clinique, Even Better Eyes Dark Circle Corrector (Cena: 179 zł, 10 ml)
Jego zadaniem jest optyczne zmniejszanie cieni pod oczami - rozjaśnia okolice oczu, chroni przed podrażnieniami i szkodliwym wpływem środowiska, a także zwiększa ochronę strukturalną i wzmacnia barierę chroniącą skórę. Kosmetyk uzupełnia gamę, w której do tej pory znalazły się Even Better Skin Tone Correcting Lotion Broad Spectrum SPF 20 (emulsja wyrównująca koloryt skóry), Even Better Dark Spot Correcting Hand Cream Broad Spectrum SPF 15 (krem do rąk zmniejsza widoczność przebarwień, plam słonecznych i brązowych plam na rękach) i Even Better Concealer (kremowy korektor, który pomaga maskować ciemne plamy i ukryć cienie pod oczami).

Estee Lauder, Perfectionist [CP+R] Wrinkle Lifting Serum (Cena: 310 zł, 30 ml lub 445 zł, 50 ml)
Tajemniczy skrót widniejący w nazwie tego preparatu dokładnie wyjaśnia jego działanie – kosmetyk bowiem pomaga Poprawić [Correct], Zapobiegać i Naprawiać [Prevent + Repair] skórę pokrytą głębokimi liniami i zmarszczkami. Producent obiecuje przy tym moc wygładzania głębokich linii, wspomaganie odbudowy naturalnej energii skóry oraz przywrócenie jędrności i elastyczności. Takie działanie doceni nie tylko skóra dojrzała, ale także zmęczona słońcem.

YSL, Forever Youth Liberator Serum (Cena: 360 zł, 30 ml lub 495 zł, 50 ml)
… czyli serum uwalniające młody wygląd skóry. Kosmetyk zawiera kompleks Glycanactif, który zdolny jest odtwarzać glikany utracone z wiekiem, wspomaga syntezę związków macierzowych architektury skórnej, oraz pobudza mechanizmy regeneracji skóry Do jego zadań należy rozświetlanie skóry, wygładzanie zmarszczek, a przy dłuższym stosowaniu także modelowanie i regeneracja, a zatem wszystko, czego potrzebuje skóra po lecie.

Dr Irena Eris Prosystem Home Care, koncentrat energizujący z 5% witaminą C do twarzy (Cena: 95 zł, 30 ml)
Witamina C znana jest ze swoich właściwości regenerujących skórę, a dzięki jej zawartości to serum stymuluje syntezę białek włókien kolagenowych oraz chroni je, redukuje zmarszczki, poprawiaj elastyczność i napięcie skóry. Efektywnie rozjaśnia przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry. Dodatek witaminy E ogranicza i hamuje proces starzenia się skóry.

Clinique, SSFM Dark Spot Corrector dla mężczyzn (Cena: 265 zł, 30 ml)
Jest też coś dla panów – ci, który po lecie również zmagają się z przebarwieniami skóry, sięgnąć mogą po serum, które nie tylko poradzi sobie z nimi, ale zawiera dodatkowe składniki naprawcze, aby wzmocnić i nawilżyć skórę osłabioną z powodu codziennego golenia, jak również składniki przeciwzapalne, które pomogą ukoić podrażnioną skórę.

AG

Jesienne nowości kosmetyczne

Clinique, Even Better Eyes Dark Circle Corrector (Cena: 179 zł, 10 ml)

  • Jesienne nowości kosmetyczne
  • Jesienne nowości kosmetyczne
  • Jesienne nowości kosmetyczne
  • Jesienne nowości kosmetyczne
  • Jesienne nowości kosmetyczne