Jazda konna w Kierzbuniu

13 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 11-09-2007

Jazda konna w Kierzbuniu Kiedy pogoda robi się mniej plażowa, można poszukać plaży w jakimś ciepłym kraju albo rozejrzeć się za inną formą spędzania wolnego czasu – może bardziej aktywną.

Jazda konna to piękny sport, wymagający, ale nadający się dla ludzi w każdym wieku. Jeśli w pobliżu miejsca zamieszkania nie masz stadniny, w której można pobierać nauki czy po prostu jeździć dla przyjemności, wybierz się na kilka dni w siodle. Na przykład do Kierzbunia, stadniny na Mazurach, położonej między Olsztynem a Mrągowem.

Stadnina jest świetnie przygotowana nawet na większe grupy gości – jest tu kilkadziesiąt koni, dwa ogrodzone place do jazdy, kryta ujeżdżalnia, dla wprawionych komplet przeszkód – no i oczywiście pagórzyste łąki wokół stadniny.  Nie ma tu żadnych większych skupisk ludzkich, nie ma nawet dróg asfaltowych, więc można wyprawiać się na ciekawe, urozmaicone wycieczki konno.

Stadnina organizuje wczasy w siodle, kolonie dla dzieci i młodzieży, a także imprezy sylwestrowe.

Ceny:
Noclegi od 40 zł
Jazda konna od 25 zł za godzinę

http://www.kierzbun.pl/

Jazda konna w Kierzbuniu

MWW

 • Pn., 17-09-2007 arwena30
  Jazda konna nie jest LUXLUX? W takim razie serdecznie zapraszam do zapoznania się z info na temat stadniny koni Bolix w Żywcy... tam kazdy kon ma warunki lepsze niz wiekszosc Polakow :p np.Solarium w boksie :P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-09-2007 Tygrysiczka
  A jaki poziom nauki jazdy konnej hihi
  Nie wart nawet tych 25 zl :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 18-09-2007 Sammy
  Ojj byłam w Kierzbuniu dużoo razyy ^^ I jest bosko ^^ jedzenie dobre, Koniki świetne ^^, cisza i spokój ^^
  Odpowiedz Zgłoś
1 2