Jacht Abramowicza

Tagi: jachty
52 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 15-01-2007

Jacht Abramowicza

Rosyjski miliarder Roman Abramowicz ponownie znalazł się na językach mediów. Jak podaje Wall Street Journal, jacht o nazwie Eclipse ma być wyposażony m.in. w lądowisko dla helikopterów i łódź podwodną. Oczywiście, jeśli śledzicie wiadomości w sieci, taka informacja raczej was nie zaskoczy.

Abramowicz ma już jacht Pelorus, który jest zaledwie 12. największą jednostką na świecie. Według nieoficjalnych informacji cena nowego jachtu ze stoczni Blohm + Voss może przekroczyć 250 mln euro (około 1 mld zł).

W czołówce właścicieli największych jachtów na świecie są głównie arabscy szejkowie (Zjednoczone Emiraty Arabskie i Arabia Saudyjska).

www.blohmvoss.com

MW

 • Wt., 16-01-2007 Żmeniu
  Kawał kur** reszta dziada !!! w piz de see te piniedzy zapchaj !!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-01-2007 gość
  tak to z wami wszystki jest, sami tyle nie maci i innym zazdroscicie, biadolicie tylko nad swoim losem rownoczesnie nic nie robiac w kierunku zeby cos osiagnac, moze lepiej wyjsc z nosami z przed komputerow i zaczac samemu kombinowac, a zamiast marudzic ze nie bedzie was stac to zapytac siebie co zrobic wlasnie aby was bylo stac, to uczy kreatywnego myslenia :) pzdr dla wszystkich fajnych babek :) (to przy okazji)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-01-2007 gość
  Do komentujących ........ jak już chcecie zaistnieć na forum, to używajcie polskich znaków a przede wszystkim nie róbcie błędów ortograficznych.....to skandal, że Polacy nie mają szacunku do swojego języka i nie piszą poprawnie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-01-2007 gość
  gość (Poniedziałek, 15-01-2007) napisał:  niech ma ,zaniedlugo Putinek otruje bogatego kolege hehe

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-01-2007 gość
  Kurde chłopie czego zazdroscisz masz "łep" to kombinuj a nie zazdroscisz !!! popatrz na to ilu zarobi na nim;) baranie!!!!
  Rysiek (Wtorek, 16-01-2007) napisał:  Tak to jest jeden na chleb nie ma a drugi nie wie co z pieniedzmi robic niech sobie sprobuje zamias kupowac nowy jacht wsadzic sobie te wszystkie pieniadze w du pe i ile mu sie pomiesci niech bedzie jego a reszte niech dziad biednym odda ! brak slow ...

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-01-2007 gość
  popieram właśnie tak a nie on to ma !!! zacofani Polaczki...
  gość (Wtorek, 16-01-2007) napisał:  tak to z wami wszystki jest, sami tyle nie maci i innym zazdroscicie, biadolicie tylko nad swoim losem rownoczesnie nic nie robiac w kierunku zeby cos osiagnac, moze lepiej wyjsc z nosami z przed komputerow i zaczac samemu kombinowac, a zamiast marudzic ze nie bedzie was stac to zapytac siebie co zrobic wlasnie aby was bylo stac, to uczy kreatywnego myslenia :) pzdr dla wszystkich fajnych babek :) (to przy okazji)

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-01-2007 Solez
  ;d tia , a co ma robic z kasa ? zycie jest jedne powinno sie go uzywac : )
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-01-2007 gość
  Ja tez chce taki kajak :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-01-2007 fakt
  po co ? lepiej pomóc innym którzy nie maja nawt na kilka srubek do tego jachtu .polecam zastanowienie!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-01-2007 cibor
  Taki jacht to nie odzowny atrybut milionera.. Więc nie ma się co dziwić.
  Super zdjęcie:)

  W tej stoczni powstał pancernik Bismarck..:)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5