Imienny piec Chateau La Cornue

13 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 29-05-2007

Imienny piec Chateau La Cornue

W wielofunkcyjnym Chateau przyrządzisz właściwie wszystko, nawet na trzydziestoosobowe przyjęcie. Piec jest produkowanym na zamówienie dziełem marki ze 100-letnią tradycją - La Cornue. Identyczny posiada na przykład Gerard Depardieu. Piec ma żeliwną płytę francuską oraz grill z lawą, blat z czterema palnikami gazowymi i dwa piekarniki: elektryczny lub gazowy. Jedni powiedzą: nic wielkiego i będą mieli rację.

Firma jednak odpowiadając na potrzeby gwiazd, idzie z duchem czasu i proponuje sygnowanie domowych sprzętów własnym inicjałem lub imieniem. Taka personalizacja urządzeń jest teraz bardzo modna. Bynajmniej nie chodzi tu możliwość szybkiego odnalezienia pieca w razie kradzieży. Grawerowanie nazwałabym niegroźną fanaberią, na której znane marki od lat dobrze zarabiają. Imię może znaleźć się na szykownej pieczęci pieca.

Każdy piec posiada swoją nazwę. Dostępny jest w różnych szerokościach: od 75 do 180 cm. Można go dopasować do wystroju wnętrza i wybrać jeden z 26 kolorów, 12 rodzajów wykończeń oraz 13 konfiguracji blatu. Piec na zdjęciu pokryty jest czarną emalią i wykończony szczotkowaną stalą nierdzewną.

Cena: od 74 220 zł

Adresy sklepów:
http://www.la-cornue.com 

http://www.artdevivre.pl

MT

1 2