Huvafen Fushi Hotel i Spa, Malediwy

Tagi: Malediwy, spa, hotel
23 Komentarze
2 Zdjęcia
Środa, 17-01-2007

Huvafen Fushi Hotel i Spa, Malediwy

Upiększające zabiegi wykonywane...pod wodą? To właśnie oferuje luksusowy hotel Huvafen Fushi na Malediwach i jego pierwsze na świecie podwodne spa. Budynki spa zaprojektowano tak, by pokoje, w których goście poddają się masażom i innym zabiegom kosmetycznym lub terapeutycznym, znajdowały się pod wodą, a przeszklone ściany pozwalały obserwować podwodną faunę i florę.

Huvafen Fushi jest położony w prawdziwie rajskiej lagunie i ma własną plażę, a także szkołę nurkowania.

Cena zależy od terminu i rodzaju pakietu, np. pakiet walentynkowy dla dwóch osób w lutym kosztuje $14 750 (około 44 200 zł) za 7 dni.

http://www.huvafenfushi.com/

Huvafen Fushi Hotel i Spa, Malediwy

MWW

 • Wt., 30-01-2007 sionka
  jak w raju racja! marzenie każdego człowieka chyba że już ktoś tam był ale by na pewno chciał by pojechać jeszcze raz! kto jedzie ze mną ja bardzo chętnie!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-06-2008 gość
  Wszyscy tak pieją... Byłam na Malediwach, widziałm niejedno takie miejsca- luksusowe, wyrafinowane, dla najwybredniejszych i najbogatszych (najczęściej slychac arabski, wloski i rosyjski). Wracałam szybciutko na Sri Lankę- biedniej, piękniej, normalniej. Zresztą- nasza Biebrza, nasze góry, nasza Suwalszczyzna ma tyle uroku, że nie ma co wybierać się do przeszklonego SPA (bliżej już do Oceanarum w Portugalii, które zrobiło na mnie wrażenie)!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 31-01-2013 Yahoo
  Byłem Tam - było cudnieeeeeeeeeeeeeeeeee
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3