HTC Advantage

9 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 19-02-2008

HTC Advantage

HTC Advantage zaprojektowano z myślą o maksymalnej mobilności i dużej wydajności. Urządzenie łączy szeroki zakres funkcji w kompaktowej formie.

Uaktualniony HTC Advantage oparto na przyszłej wersji Windows Mobile – urządzenie posiada zindywidualizowany ekran kontrolny HTC Home zapewniający natychmiastowy dostęp do poczty elektronicznej, smsów, listy nieodebranych telefonów, kalendarza i kontaktów, a także informacji o pogodzie i jej prognozach dla setek miast na całym świecie.

HTC Advantage dostarczany jest z oprogramowaniem HTC TouchFLO, które ułatwia przesuwanie treści okien i przeglądanie stron internetowych, dokumentów, wiadomości i list kontaktów ruchami palca. Advantage będzie dostarczany również z przeglądarką Opera Mobile 9 i Google Maps w wersji dla urządzeń przenośnych.

Oprócz wielu ulepszeń programowych, HTC Advantage posiadać będzie również nowe i ulepszone parametry sprzętowe, w tym 16GB pamięci danych, nową, usprawnioną klawiaturę i uaktualnioną wersję VueFLO z czujnikiem żyroskopowym rozpoznającym orientację ekranu urządzenia dla optymalizacji trybu wyświetlania.

Urządzenie może odtwarzać filmy, pozwala przeglądać strony internetowe, błyskawicznie wysyłać e-mail z Outlooka w trybie push, synchronizować kontakty, zadania i kalendarz, a ponadto oferuje nawigację GPS z TomTom NAVIGATOR 6. HTC Advantage obsługuje pełen zestaw protokołów bezprzewodowych – trzypasmowy HSPDA, Wi-Fi oraz stereofoniczny Bluetooth 2.0. 

HTC Advantage pojawi się w sprzedaży w marcu 2008.

Cena: około 600 funtów, czyli niecałe 3 000 zł

MWW

 • Wt., 19-02-2008 gość2233
  jakis taki dziwny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-02-2008 gość
  nie wiem po co inwestuja w windowsa, obecnie wszystkie takie przenosne gadzety ukazuja sie z linuksem (cloudbook, asus eee, etc)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-02-2008 yellow
  no tak windows może upaść, system dla lamerów :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-02-2008 gość
  Dlaczego inwestuja? Bo to jest produkt dla biznesmena, ktory
  a) nie potrafi sie poruszac gdzie indziej, niz w windowsie (mimo zmian aby przystosowac do mobilnosci nadal jest windowsem i polglowkowy biznesmen sie w nim szybko odnajdzie, zainstaluje sobie jakis programik itp)
  b) bo wiekszosc firm tych wlasnie biznesmenow ma wlasnie wszystko na windowsie a nie zsynchronizujesz tak prosto przykladowo exchanga z linuxem, a miedzy innymi wlasnie po to sa takie gadzety ;)
  c) no i na linuxa zakladam jest mniej programow w wersji mobilnej (tutaj domysly - nie znam linuxowego rynku aplikacji mobilnych)
  Tu wszedzie chodzi o prostote i mozlwosc przeniesienia biura do telefonu komorkowego. Z linuxem na pokladzie byloby ciut trudniej :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-02-2008 Aras66
  gość (Wtorek, 19-02-2008) napisał:  nie wiem po co inwestuja w windowsa, obecnie wszystkie takie przenosne gadzety ukazuja sie z linuksem (cloudbook, asus eee, etc)


  To nie jest laptop i jego konkurencja nie jest asus eee lub cloudbook tylko np nokia E90 i se P1i
  A windy to oni używała od dłuższego czasu na swoich "komach"
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-02-2008 gość
  wlasnie czegos takiego szukam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-02-2008 gość
  brzydkie to
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 02-03-2008 Sophia_
  fajny ; D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-12-2011 Gość
  chyba jakis za drogi
  Odpowiedz Zgłoś