Hotel Castle Inn w Warszawie

13 Komentarzy
5 Zdjęć
Środa, 31-12-2008

Hotel Castle Inn w Warszawie

Castle Inn to niewielki hotel usytuowany na terenie warszawskiej Starówki w szesnastowiecznej kamienicy Kościelskich. Hotel jest oddalony o 10 m od Zamku Królewskiego, a z okien pokoi można podziwiać Zamek i Kolumnę Zygmunta lub Katedrę. Do Rynku Starego Miasta można dojść w 2 minuty.

Obiekt został zaprojektowany przez warszawskich artystów. Pokoje mają wyjątkowe wnętrza, każdy pokój jest inny i stanowi oddzielny projekt artystyczny. Niektóre mają bardzo odważne i ekstrawaganckie projekty, podczas gdy inne są po prostu miłymi, ale niebanalnymi miejscami do spania. Pokoje noszą również znaczące nazwy. Znajdziemy tu więc pokój Kieślowskiego, Komiksowy, Maharadża, Sarenka, Babcia czy Sahara.

Castle Inn oferuje w sumie 21 pokoi o wysokim standardzie, wszystkie z komfortowymi łazienkami, wyposażone w telewizory LCD i darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji gości są jedno- dwu- i trzyosobowe pokoje w dwóch standardach: standard castle view i apartament de luxe, czyli bardzo duże pokoje z najlepszym widokiem.

Ceny:
Dwuosobowy apartament de luxe to w zależności od sezonu cena od 280 do 370 zł. Cena nie zawiera śniadań.

http://www.castleinn.pl/

Hotel Castle Inn w Warszawie

Hotel Castle Inn w Warszawie

Hotel Castle Inn w Warszawie

Hotel Castle Inn w Warszawie

AWP

 • Pn., 05-01-2009 gość
  Nie są odtwórczy jest to kolejny obiekt sieci Oki Doki a pierwszy powstał na rok przed kopenhaskim Foxem. Wiem, bo byłem w Oki Doki.
  Oba są suuuuper
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-03-2009 gość
  Warszawa? A gdzie to jest?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-09-2009 gość
  mi się nie podoba i jakiś za drogi, ale słyszałem o fajnych hotelach w dużych miastach w Polsce, Hotele Etap, są z grupy Orbis, położone niedaleko centrum , standard wysoki, a cena na prawdę nie przeraża :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2