Hotel Bartis

16 Komentarzy
7 Zdjęć
Środa, 30-09-2009

Hotel Bartis

Bartis to staropruskie słowo oznaczające barć. Jest to nazwa hotelu usytuowanego w centrum Bartoszyc, na Mazurach, w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy na rynku Starego Miasta. Stylowo zachowany wystrój secesyjny, sąsiedztwo rynku i najważniejszych miejskich zabytków nadają temu miejscu niepowtarzalną atmosferę.


Hotel dysponuje 46 pokojami, z których każdy ma inny, indywidualny wystrój. Zamiast w standardowym pokoju, można wybrać nocleg w apartamencie z jacuzzi lub z biczami szkockimi.


W hotelu znajduje się Centrum Rekreacyjne w oryginalnym rzymskim stylu, z basenem o niebanalnym kształcie. Jest tu również sauna sucha i mokra, łaźnia parowa z seansami aromatyczymi, jacuzzi, gabinet masażu. W basenie znajdują sie przeciwprądy, gejzer i fontanna. Przy basenie jest brodzik dla dzieci.


W eleganckich secesyjnych wnętrzach mieści się restauracja kominkowa, która specjalizuje się w daniach regionalnych, polskich i wegetariańskich. Kawiarnia hotelowa stylizowana jest na wnętrza przedziału kolejowego. W ciemne dębowe boazerie wkomponowane są cztery iluzjonistyczne okna wagonu pasażerskiego z widokami na: wieżę Eiffla w Paryżu, Bazylikę Św. Piotra w Rzymie, Bramę Brandenburską w Berlinie oraz Plac Czerwony w Moskwie.


Za nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem zapłacisz od 240 do 380 zł, a w apartamencie ze śniadaniem zapłacisz 390 zł

Hotel Bartis
Plac Konstytucji 3 Maja 5
11-200 Bartoszyce
Tel: (089) 762-17-50
http://www.hotelbartis.pl

Hotel Bartis

Hotel Bartis

Hotel Bartis

Hotel Bartis

Hotel Bartis

Hotel Bartis

AWP

 • Sob., 03-10-2009 vitaminca
  Nic nie przebije Mercure Skalnego w Karpaczu, jestem urzeczona- maja świetne spa, sprzęt do fitessu, a okolica jest po prostu przepiękna...:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-10-2009 gość
  zaskoczona jestem ze spotkalam hotel bartis na owej stronie. Goscilam sie podczas wesela siotry i musze powiedziec pelne zadowolenie szczegolnie z obslugi wesela, pelna profeska :) pozdrawiam Bartoszyce i obiecuje ze niedlugo przyjade na banany pieczone :) mniam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-10-2009 gość
  Lubię bzykanko w hotelu...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-10-2009 pitagorras
  Lubie polskie hotele. Ostatnio byłem w Marcure Skalny Karpacz...Śnieżka w tle, jacuzzi, sauna, spa...Lux lux:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-11-2009 gość
  Bardzo ładnie wyglada. Czas juz sie w końcu rozjerzec moze za czyms co mozna byłoby sobie zorganizowac w Sylwestrowa noc.
  Nawet jaka fajna oferte znalazałam
  http://sk9.pl/eSKY
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 07-02-2010 gość
  Okna podobna z Oknovidu były zamawiane
  Odpowiedz Zgłoś
1 2