Hit sezonu: najlżejszy wózek, najlepszy design

0 Komentarzy
9 Zdjęć
Poniedziałek, 30-07-2012

Zza rogu wyjeżdża taksówka, nadjeżdża autobus lub tramwaj. Spróbuj z nich skorzystać trzymając torebkę w jednej ręce, a dziecko w drugiej, przecisnąć się wraz z wózkiem przez otwarte drzwi i znaleźć wolne miejsce...

Dla świeżo upieczonych matek funkcjonowanie w miejskiej przestrzeni, korzystanie ze schodów, windy, małego bagażnika, wąskich przejść – w dodatku z wózkiem – wcale nie musi być problemem, a spacery z maluchem wcale nie muszą ograniczać się wyłącznie do miejsc przystosowanych dla wózków. Wyobraź sobie wózek, który waży zaledwie 5 kg, jednym prostym ruchem składasz go do bardzo niewielkich rozmiarów i zarzucasz na ramię, możesz mieć go zawsze pod ręką, gdy dziecko rozbolą nóżki, zmęczy się lub zrobi śpiące. 

To właśnie Quinny Yezz, czyli pierwszy wózek spacerowy wykonany z IXEF® - tworzywa o wysokich parametrach użytkowych. Oznacza to, że jego stelaż jest nie tylko niezwykle lekki, ale także mocny. Ten najmniejszy wózek spacerowy, jaki kiedykolwiek wyprodukowano, stanowi przełom pod względem elastyczności. Posiada unikalną konstrukcję o efektownym wyglądzie. Materiał wyściełający siedzenie jest podobny do materiału wykorzystywanego do produkcji spadochronów - lekki, mocny i wygodny. Szelki wykonano z tworzyw, z których wykonuje się np. pasy samochodowe, a rolkowe koła ułatwiają manewrowanie wózkiem i zapewniają płynność jazdy. To wszystko sprawia, że wózek Quinny Yezz otrzymał prestiżową nagrodę reddod 2012!

Quinny Yezz
to propozycja dla osób śmiałych, dynamicznych i świadomych swoich potrzeb. Quinny to nie tylko marka lub gama produktów - to mądre rozwiązania czynią życie przyjemniejszym i skutecznie pomagają pokonać codzienne uciążliwości. To styl życia, który towarzyszy dziś nowoczesnym rodzicom.

Podążaj własną drogą!

Artykuł sponsorowany

artykuł sponsorowany