Grill gazowy Weber

13 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 11-08-2006

Grill gazowy Weber
Amerykański grill gazowy Weber Genesis Gold C. Grill to nie byle jakie urządzenie - wyposażony jest w 3 palniki o mocy 11 kW/h oraz dodatkowy palnik o mocy 3,51 kW/h. Może nie upieczesz na nim prosiaka, ale jeśli planujesz grilla dla kilkunastu osób, to dasz radę nakarmić wszystkich gości w mniej więcej tym samym czasie.

Grill posiada wygodny system zapalania i składany stolik do przygotowywania potraw. Trwałość na lata zapewnia mu mocna stalowa konstrukcja.

Cena: 5 499 zł. Do kupienia w sklepie Fabryka Form:

http://fabrykaform.pl/Weber_grill_gazowy_genesis_gold_c-p2739.html

AMG

 • Pt., 03-08-2007 GreLEN
  Dla wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi z tymi grillami gazowymi. TO urzadzenie nagrzewa się w środku do około 250 i wiecej stopni Celcjusza... dzięki czemu można w nim przyżądzać rzeczy nie do pomyślenia w tzw 'tradycyjnym grillu'.

  W USA bardzo popularne są steaki robione w takim własnie grillu (wołowe)... np: średniowypieczone, lekko kriste. Smak nie do podrobienia, dla każdego smakosza.

  Opiekane mięso zachowuje swoe soki bo w tak wielkiej temperaturze zamykają się pory na brzegach mięsa i wszystko po 3-5 minutach jest poprostu MNIAM! ...z butelka czerwonego wina albo wódeczka jak ktoś lubi.

  Do mojego domu sobie kupię napewno....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 08-01-2010 gość
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 25-04-2010 dzon wejn
  no ta typowy poliaczek griluje tylko kiebache hahahah po co ci wogole grill ????? uzyj kuchenki gazowej i widelca tepaku lub wyjdz na ta swoja wies nazbieraj zeschlego krowiego gowna podpal i uzyj patyka glabie
  Odpowiedz Zgłoś
1 2