Grafika cyfrowa Sylwia Czyczerska

22 Komentarze
1 Zdjęcie
Niedziela, 30-12-2007

Grafika cyfrowa Sylwia Czyczerska Współczesna polska sztuka to nie tylko żródło estetycznych doznań, ale także, jak twierdzą eksperci, bardzo dobra inwestycja. Warto przyglądać się artystom, którzy stosują nowoczesne techniki, np. grafikę cyfrową. 

Grafiki Sylwii Czyczerskiej to w jej własnych słowach sztuka nienaturalna, a tym samym intrygująca. Artystka szuka tego, co połączy brzydotę z pięknem, tworząc nową jakość. Składająca się z dwóch tworzących całość grafik praca pod nazwą Wiosenny Wir została przygotowana do profesjonalnego powielania w fotolaboratorium cyfrowym. Nie jest drukowana, a wywoływana na zaawansowanych, bardzo nowoczesnych maszynach zapewniających najwyższą jakość odbitek wielkoformatowych. Można ją kupić na wyłączność, z przekazaniem praw autorskich.

Cena: 1 450 zł

Przedstawianą pracę lub inne dzieła Sylwii Czyczerskiej można zamówić w internetowym sklepie Smak Prostoty.

AT

 • Niedz., 30-12-2007 krytyk
  sory juz wiem co to jest :) odwiedzilem stronke tej pani artystki to jest zdiecie twarzy wylaczone w nim jakies kanaly i narzuciny modyfikator :adustments>liqifi>twirl cos takiego :) smiechu warte i pewnie znajdzie sie niejeden durek ktory sie tym zachwyci
  pzdr (10 min roboty dla kogos kto obczaja temt)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 kasssa-ndra
  hmmm...prawa autorskie do "tego czegoś", co można wygenerować z najprostszego programu w komputerze????? Nie no, przegięcie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 Zula
  jakoś mnie ten wir nie porwał.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-12-2007 gość
  A tak wyglądało zdjęcie przed wykonaniem filtra twirl w photoshopie. Ktoś mi to usiłuje wcisnąć za 1450zł? ŻENADA!
  Nie chciało mi się bawić dokładnie ustawieniami żeby precyzyjniej odtworzyć co to było wcześniej, ale chuba każdy zobaczy zdjęcie twarzy. Czy to jest właśnie "artystka"?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 31-12-2007 V-Angel
  Jeśli ktoś chce kupić moje 12 minut zabawy w Corelu/ Photoshopie, to razem z prawami autorskimi dostanie to za 100 zł. Wydruk we własnym zakresie. Praca nazywa się DRAPIEŻNE WIRY, i, aha - jestem plastykiem ;)
  Poczujcie się więc Lux za niższą cenę :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 31-12-2007 gość
  reklama
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 31-12-2007 V-Angel
  Albo to możecie kupić ;) hehe.
  Nie rozumiem, czemu się dziwicie, że jest na to popyt. Nowobogaccy nie znają się na sztuce i przejdą obojętnie wobec wartościowych prac, a za ciężkie pieniądze kupią chłam.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-01-2008 gość
  gość (Niedziela, 30-12-2007) napisał:  moje 5-cio letnie dziecko takie cos mi napaćka ;/


  Tak i Twoje dziecko włoży w to więcej czasu niż 'artystka' a mimo to dzieło Twojego dziecka nic nie bedzie warte w przeciwieństwie do 'dzieła' 'artystki'... Swiat wariuje.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-01-2008 jacek tomasy
  zrobilem wlasny wir z czapki mikolaja
  ZENADA!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-01-2008 maciex
  zenada. nie wiem kto to dopuszcza te pseudografiki na luxa.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3