Gosia Baczyńska for Reserved

21 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 21-07-2008

Gosia Baczyńska for Reserved Marka Reserved po raz drugi zaproponuje nam wysokie krawiectwo za niewielkie pieniądze. Firma, kontynuując współpracę z czołówką polskiej mody, pod koniec roku przedstawi swoim klientkom świąteczno – karnawałową kreację sygnowaną nazwiskiem Gosia Baczyńska.

Idea jest ta sama, co w przypadku poprzedniej linii Paprocki & Brzozowski for Reserved - to, co powszechnie niedostępne i elitarne, ma stać się osiągalne dla szerokiej grupy kobiet. Projektantka obiecuje, że ubrania zachowają kojarzony z nią styl. Na pewno będzie szykownie, kobieco i elegancko. Kolekcja ma przywoływać estetykę lat 20. i 30. ubiegłego wieku i styl Art Deco. Będzie jedwabnie, muślinowo i z błyskiem kryształów Swarovskiego w roli ozdobnych detali. Całość to 40 sylwetek, które pojawią się w sprzedaży oraz 15 dodatkowych kreacji stworzonych specjalnie na potrzeby wrześniowego pokazu.

Gosia Baczyńska for Reserved Kolekcja Gosia Baczyńska for Reserved będzie dostępna w grudniu w 22 salonach Reserved w całej Polsce oraz w wybranych salonach w 8 europejskich krajach.

AW

 • Czw., 11-12-2008 gość
  Cześć,
  Jest akcja, konkurs dla kreatywnych i mających coś do powiedzenia
  Paprocki&Brzozowski, Dawid Woliński, Viola Śpiechowicz, One Eighty, Ola Osadzińska
  już zaprojektowali nadruki na koszulki do konkursu KREUJ IDEE kampanii RyzyKOchania.
  Będzie sesja zdjęciowa dla zwycięzców, nagrody, wizażyści i kawałek wielkiego świata mody.
  Zainteresowani? Wpisz kreuj idee w google i dowiedz się więcej!!
  Udanego projektowania i powodzenia w konkursie!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3