Galeria Red Onion otwiera nowy concept store & cafe

5 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 03-10-2011

Galeria Red Onion otwiera nowy concept store & cafe

Kultowa galeria Red Onion otwiera nowy concept store & cafe w Fabryce Czekolady  w warszawskim śródmieściu. Tym razem oprócz sklepu, będącego mekką dla fanów designu, powstanie również Red Onion Cafe, kącik zabaw dla dzieci oraz galeria Vitra.

W kawiarni będzie można zamówić kawę, herbatę  (m.in. kultową francuską herbatę Kusmi Tea) oraz przekąski przy jednym stole, zgodnie z trendem panującym w europejskich kawiarniach. W ofercie znajdą się wypieki dla osób na diecie bezglutenowej lub bezmlecznej, a także owoce i koktajle owocowe.

Atrakcją dla dzieci ma być retro Candy Store, zaopatrzony w wysokiej jakości słodycze. W czasie, kiedy mamy będą robić zakupy lub delektować się filiżanką herbaty, dzieci będą mogły spędzić czas na placu zabaw wewnątrz sklepu, w którym znajdą się domek dla dzieci, kolejka, a także wiele retro zabawek oraz gier i książek edukacyjnych.

Wnętrze nowego sklepu  zostało zaprojektowane przez duet Kalinska & Mostowik

Red Onion concept store & cafe ul. Szpitalna 8a, Warszawa, www.redonion.pl

Galeria Red Onion otwiera nowy concept store & cafe

Galeria Red Onion otwiera nowy concept store & cafe

MJ

 • Pn., 03-10-2011 gość
  no i co z tego jak pewnie najtansza rzecz bedzie kosztowala 1000 zl. zenada. takie ceny... tylko w PL:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-10-2011 gość
  gość (Poniedziałek, 03-10-2011) napisał:  no i co z tego jak pewnie najtansza rzecz bedzie kosztowala 1000 zl. zenada. takie ceny... tylko w PL:)


  wiesz, można zapłacić nawet 1000zł no ale prosze cię powiedz za co??
  to nie jest żenujące, to jest dość zabawne, robić z Polaków kretynów :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-10-2011 gość
  wszystko oparte jest na europejskich cennikach sugerowanych w euro,tylko ważne jest:ile dzisiaj kosztuje euro oraz ile zarabiamy euro przeliczając ze złotówek.stąd te ceny niezrozumiałe dla Polaków
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 05-10-2011 gość
  kultowa galeria, kultowe herbaty - nie ośmieszajcie się..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 18-10-2011 gość
  gość (Wtorek, 04-10-2011) napisał:  wszystko oparte jest na europejskich cennikach sugerowanych w euro,tylko ważne jest:ile dzisiaj kosztuje euro oraz ile zarabiamy euro przeliczając ze złotówek.stąd te ceny niezrozumiałe dla Polaków


  To chyba normalne. Tyle kosztują rzeczy dobrej jakości. Nie ma rabatu za to, że się jest z Polski. Pozostają jedynie polskie produkty, "produkto-podobne" - ale w cenie do zniesienia.
  Odpowiedz Zgłoś