Firma Alexander McQueen nie zawiesza działalności

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 19-02-2010

Firma Alexander McQueen nie zawiesza działalności

Od śmierci Alexandra McQueena trwają dyskusje dotyczące przyszłości założonej przez projektanta firmy. Robert Polet, prezes należącej do PPR Gucci Group, która w swoim portfolio posiada markę Alexander McQueen, wydał oświadczenie, w którym informuje, że firma nie rozważa zawieszenia działalności. Francois-Henri Pinault, szef PPR dodaje, że kontynuacja pracy Brytyjczyka będzie najlepszym złożonym mu hołdem.

„Wierzymy w przyszłość marki. Lee był bardzo dumny z pracujących z nim ludzi, my również jesteśmy” wyznał Polet. Potwierdzony został również pokaz najnowszej kolekcji zaplanowany na Paryski Tydzień Mody.

Znawcy tematu przyszłość firmy widzą w dość ciemnych barwach. Utrzymanie marki Alexander McQueen bez Alexandra McQueen będzie niezwykle trudne. Firma jest bardzo młoda i w całości opierała się na nazwisku i wizji jej założyciela.

Pokaz ostatniej kolekcji autorstwa Lee McQueena zaplanowany jest na wtorek 9 marca.

Źródło: The Times

Zdjęcie: Forum

AW

 • Sob., 20-02-2010 gość
  A Gabrielle Bonheur Chanel ? Jakoś marka CHANEL dalej się rozwija i jest bardzo popularna.Myślę , że przyszłość firmy Alex.... nie będzie w" ciemnych barwach"!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 20-02-2010 gość
  Aleksander Mc Quen to byl niezwykly projektant, wizjoner, ARTYSTA.. bardzo bym chciala, by marka byla kontynuowana, ale przeciez takiej osobowosci nikt nie zastapi...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 21-02-2010 gość
  Cieszę się, że to, co wypracował Lee nie przepadnie po jego śmierci, jednak... To już nie będzie to samo.
  Nigdy już nie założę niczego z metką McQueen, nie potrafię. Alex był jednym z moich ulubionych projektantów. Jego ubrania leżą w mojej szafie w czarnych woreczkach...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 21-02-2010 gość
  gość (Niedziela, 21-02-2010) napisał:  Cieszę się, że to, co wypracował Lee nie przepadnie po jego śmierci, jednak... To już nie będzie to samo.Nigdy już nie założę niczego z metką McQueen, nie potrafię. Alex był jednym z moich ulubionych projektantów. Jego ubrania leżą w mojej szafie w czarnych woreczkach...


  A ja wrecz przeciwnie w holdzie Mc Queen'owi bede nosila jego ubrania jak najczesciej (wlasciwie glownie ekstrawaganckie buty bo tych mam zdecydowanie wiecej ;)
  Odpowiedz Zgłoś