Farby kanadyjskie Para

Tagi: farby, Para
16 Komentarzy
3 Zdjęcia
Piątek, 04-08-2006

Farby kanadyjskie ParaKolory ścian mają wielki wpływ na psychikę. Ważne, by otaczać się kolorami korzystnie na nas wpływającymi i pasującymi do naszej osobowości.

Przy wyborze koloru należy brać pod uwagę naświetlenie pomieszczenia. Aby zagwarantować harmonię kolorów, wybieraj je w takim oświetleniu, w jakim w rzeczywistości będą występowały w danym pomieszczeniu.

Jaśniejsze kolory skłaniają do aktywności, zaś ciemne do pasywności. Poprzez użycie kolorów ciepłych lub zimnych możemy ożywić lub uspokoić nasz nastrój. Czerwony to energia, pasja, siła, podniecenie. Pomarańcze to szczęście, pewność siebie, odkrywczość. Żółcie - mądrość, zadowolenie, optymizm. Zimne kolory mają właściwości uspokajające i wyciszające, pomagają w koncentracji, redukują napięcie. Zielenie to zdrowie, regeneracja i harmonia. Błękity - uczciwość, integracja, zaufanie. Fiolety inspirują. Kolorami neutralnymi są brązy i szarości - dodają stabilności.

Wybierając kolor farby, najpierw określ, ilu kolorów chcesz użyć do pomalowania danego pomieszczenia. Wybierz kolor dominujący i do tego koloru dobieraj następne. Mogą być one użyte do pomalowania drzwi, listew, szafek i do podkreślenia detali architektonicznych. Pamiętaj, że kolor ścian jest najbardziej rzucającym się w oczy kolorem w pomieszczeniu.

Farby Para są delikatne, przyjemne w dotyku i praktyczne. Możliwość częstego zmywania ścian bez szkody dla wyglądu powłoki sprawia, że można się nimi cieszyć dłużej. Mają głęboko matowy połysk, który dodaje wytworności i elegancji. Dostępne jest 1200 kolorów: pastele, barwy ziemi, odcienie szarości. Opakowania: 0,946 litra i 3,78 litra.

Importer i dystrybutor: MAM, Zgórsko 91 koło Kielc, w Sitkówce, tel: 0-41 346 53 05

e-mail: mam@mam.com.pl

Do kupienia w salonie firmowym farb Para w Warszawie na ulicy Bartyckiej 24/26 w budynku 3b, w pawilonie 222 na parterze. Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00, w soboty od 9:00 - 16:00

www.para.pl

Farby kanadyjskie ParaFarby kanadyjskie Para

MT

 • Pt., 04-08-2006 gość
  ja lubie zielono...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 przystojny
  a ja rozowo. sliczniutki rozowy, taki slodziutki:-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 gość
  Jestem architektem i wiem cos o tym - w czerwonej sypialni trudno sie zasypia, za to na siłownię ten kolor jest akurat. Można przy nim wyciskac siódme poty.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 kasiunia_
  malowalam cale mieszkanie tymi farbami i sa swietne, nawet o zmywaniu scian po imprezach nie stracily odcienia i nasycenia, wiec polecam :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 gość
  Te farby to najlepsze jakie są na rynku polecam sama mam pomalowany nimi dom i szzcerze nic si,.e nie dzieje z kolorem prze ładnych parę lat
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 Alea
  Ciekawe jakie odcienie niebieskiego posiadają...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 Madziol
  moj pokoik jest zółty ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-08-2006 gość
  Najlepsze farby na rynku szczerze polecam! Naprawde są bardzo dobre mają aż 3500 tys. kolorów, każdy może sobie dobrać kolor do swoich potrzeb!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-08-2006 gość
  Super farby!!!
  Mam pomalowane całe mieszkanie - są warte polecenia!
  Posiadają 6 stopni połysku: od pełnego matu do wysokiego połysku. Można więc tworzyć niepowtarzalne wnętrza. Są paroprzepuszczalne i zmywalne i występują aż w 3500 kolorach, co najważniejsze podczas użytkowania nie żółkną, nie odbarwiają się i są nie kapiące. Warto zainwestować w te farby.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-08-2006 gość
  Super farby!!!
  Mam pomalowane całe mieszkanie - są warte polecenia!
  Posiadają 6 stopni połysku: od pełnego matu do wysokiego połysku. Można więc tworzyć niepowtarzalne wnętrza. Są paroprzepuszczalne i zmywalne oraz występują aż w 3500 kolorach, co najważniejsze podczas użytkowania nie żółkną, nie odbarwiają się i są nie kapiące. Warto zainwestować w te farby.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2