Escentric 03 Escentric Molecules

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 28-01-2011

Escentric 03 Escentric Molecules

Trzecia para zapachów Escentric Molecules to powrót do „korzeni” niszowego perfumiarstwa. Piramida, na której Geza Shoen oparł swoją najnowszą kreację, Escentric 03, składa się z korzenia imbiru w nucie górnej, korzenia irysa w nucie środkowej i korzenia wetiveru w nucie bazy.

Tak jak w przypadku poprzednich dwóch par zapachów, Escentric 01 i 02, także trzecia para opiera się na pojedynczym składniku, syntetycznej molekule zapachowej. Tym razem jest to octan wetiwerylu, szlachetna nuta wetiweru w najczystsze, syntetycznej postaci.

Escentric 03 odkrywa bardziej znajome oblicze wetiweru, jego mroczne, nieco egzotyczne skojarzenia. Zapach rozpoczyna eksplozja świeżości: korzeń imbiru połączony z zielonym pieprzem i meksykańską lionką. Środek tworzy orris z egipskim jaśminem i delikatnymi nutami herbaty. Na spodzie wyczuć można gorzkawe nuty wetiweru łagodzone przez ciepłe, ambrowe tony drzewa sandałowego, cedru, skóry i piżma. Całość pozostawia wrażenie pikantnej świeżości z ciepłą, balsamiczną nutą głębi.

Zapach jest zmysłowy, ale nie słodki, co jest już charakterystyczną cechą kreacji Gezy Schoena. Mistrz zaskakujących skojarzeń przygotował jeszcze jedną niespodziankę, w Escentric 03 niektórzy wyczuwają przelotny posmak piwa imbirowego.

Cena: 499 zł
Kupisz w perfumeriach Galilu.

AW

 • Pt., 28-01-2011 gość
  sliczne

  www.nienasyceni.pl - forum o seksie!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-01-2011 gość
  okropny fe, ja tam lubie nowy zapach pleyboya ten rozowy taki ?!!! hahaha
  Odpowiedz Zgłoś