Ekspres do kawy Nespresso

14 Komentarzy
2 Zdjęcia
Sobota, 17-01-2009

Ekspres do kawy Nespresso

Prada, Lexus, Montblanc… W świecie mody, motoryzacji czy galanterii skórzanej wiele międzynarodowych, luksusowych marek jest już partnerem Nespresso.

Do niedawna ten wyjątkowy ekspres do kawy, reklamowany ostatnio przez równie wyjątkowego George'a Clooneya można było nabyć w Nowym Jorku, Paryżu czy Mediolanie. Od kilku miesięcy możesz wybrać się do luksusowego butiku z kawą Nespresso na Nowym Świecie w Warszawie i przyłączyć się do grona wielbicieli i smakoszy naprawdę dobrej kawy.

Bez względu na to, którą z prestiżowych lokalizacji wybierzesz: Nowy Jork, Paryż, Mediolan, Warszawa luksusowe butiki słyną z tego, że swoimi klientami zajmują się z należytą troską.

Kupując jeden z ekspresów Nespresso, musisz nabyć pasujące do niego kapsułki z kawą. Możesz wybierać wśród siedmiu wyjątkowych kaw z asortymentu Grand Cru. Po zakupie każdy staje się członkiem klubu Nespresso.

Cena: ekspres od 1 000 zł, 10 kapsułek z kawą 20 zł

Ekspres i kapsułki oraz inne akcesoria zamówisz na stronie internetowej Nespresso.

Ekspres do kawy Nespresso

MK

 • Niedz., 18-01-2009 gość
  u konsultanta kapsułki sa po 1,20 sztuka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-01-2009 gość
  A co będzie jak zabraknie kapsułek ???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-03-2009 gość
  Ekspres nie jest drogi, ale wersja za 1000zl nie robi nic poza malym espresso. A kawa jest naprawde pyszna.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 24-05-2009 kupiłam
  Tiaaa... Ciekawe jak zostać tym słynnym członkiem Nespresso Club. Na liście krajów nie ma nawet Polski! W kolorowym informatorze dołaczonym do ekspresu (tak również informowano w sklepie przy zakupie) jest napisane, że w przypadku problemów technicznych serwis odbierze ekspres od klienta (luksus, nie?), tym czasem jak dzwonisz na infolinię, każą Ci go przywieść na Nowy Świat. Nasz niestety nie działa prawidłowo:-(
  Odpowiedz Zgłoś
1 2