Ekskluzywny zestaw dla psa

28 Komentarzy
3 Zdjęcia
Środa, 31-10-2007

Ekskluzywny zestaw dla psa Ekskluzywny, nietuzinkowy psi zestaw składa się z obroży, dostępnej w dwóch rozmiarach i liczącej 125 centymetrów smyczy.

Zrobiono go z trwałych, dobrych jakościowo materiałów. Design jest bardzo ciekawy, słodki - smycz ozdobiono małymi, puszystymi kuleczkami. Producent oferuje zestawy w trzech kombinacjach kolorystycznych, ale w każdej z nich dominuje róż.

Jest to towar na sprowadzany na specjalne zamówienie. Czas oczekiwania wynosi około 3-4 tygodni.

Kosztuje 399 zł, do kupienia w sklepie internetowym Ujadanko.

Ekskluzywny zestaw dla psa

Ekskluzywny zestaw dla psa

MO

 • Śr., 31-10-2007 nicole8899
  śliczne :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2007 RichieN
  rozkoszne :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2007 słoneczko
  Zapewne pies wygląda jak ustrojona choinka. TO są tylko zwierzęta i mogę się założyć, że pies nie chciałby tego założyć, podobnie jak niektóre ubranka przeznaczone dla nich. Ludzie sami się ubierzcie tak jak ubieracie wasze pieski, załóżcie sobie obroże i smycze i paradujcie po ulicach. Ciekawe jak zareagują ludzie... No właśnie nawet nie trzeba komentować.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2007 gość
  Nie! Jak można zrobić coś TAKIEGO swojemu psu? No chyba, że jest to "psinka-zabaweczka" a nie prawdziwy pies. A swoją drogą, skąd ta cena???W każdej pasmanterii można kupić nawet bardziej fikuśne taśmy i stworzyć oryginalną, nieopowtarzalną smycz.Niekoniecznie z różowymi pompelkami(pąpelkami) :P)))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2007 precious
  te kuleczki sa swietne ale reszta porazka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2007 gość

  popros tatusia zeby ci kupil.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2007 kasiorek
  śliczne:) chce pieska;D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2007 Very Important Person - VIP
  400 zł za kawałek kolorowej taśmy z plastikowym klipsem. No cudownie. Nie wiem co jest "ekskluzywnego i nietudzinkowego" w tym pasmanteryjnym zestawie. Cena najwyraźniej.Bo przecież Michael ubiera swojemu pieskowi brylanty na specialne okazje,a na codzień Swarovskiego. How gay is that. Nie wiem skąd bierze się takie pozerstwo. Jakoś nigdy nie spotkałem na ulicy tak wystrojonego psa. Swoją drogą psu jest obojętne czy jego smycz jest ze sznurka, czy ze skóry krokodyla. Bylebyśmy okazywali mu uczucia i uwagę. I oczywiście karmili :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2007 Very Important Person - VIP
  "nietuzinkowego" miało być. A wracając do tematu - właściciele chyba leczą swoje kompleksy poprzez przyodziewanie psów w jakieś durnowate ciuszki i markowe smycze. Rozumiem jeszcze że samochód jest wyznacznikiem statusu, ale żeby pies ?!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 01-11-2007 Lacoste Jacek- VIP
  ssrednie
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3