Drożej – taniej: torebki Anna Corrina, Bitten i Forever 21

20950 Komentarzy
3 Zdjęcia
Czwartek, 18-10-2007

Drożej – taniej: torebki Anna Corrina, Bitten i Forever 21 Pisaliśmy już jakiś czas temu o praktycznej i wygodnej torbie Anna Corrina. Dziś proponuję mniejszą wersję tej dziennej, stylowej torby. Skórzany fason ma zewnętrzną kieszeń na zamek, oryginalnie zamocowany, odpinany pasek i dwa krótkie uchwyty zakończone ozdobnymi supłami. Jest ładnie, praktycznie i ciekawie.

Drożej – taniej: torebki Anna Corrina, Bitten i Forever 21

Nieco mniej ciekawie było przez moment, gdy w kolekcji Bitten autorstwa Sarah Jessiki Parker pojawiła się właściwie identyczna torba. Tylko kształt zmieniono na nieco bardziej kwadratowy i obie torby zasadniczo różniły się cenowo (wersja Bitten kosztowała $9,98, czyli około 30 zł). Ciężko było nazwać to inspiracją, torbę wycofano więc ze sprzedaży i  polowanie na nią może teraz wymagać sporej cierpliwości.

Drożej – taniej: torebki Anna Corrina, Bitten i Forever 21

Kolejnym producentem popularnych i tanich kolekcji, który zdaje się odwoływać do fasonu torby Anna Corrina, jest marka Forever 21. Skórę zastąpiła jej sztuczna wersja, została kieszeń, odpinany pasek i podobne, choć nieco mniej ozdobne uchwyty.

Wersja Anna Corrina kosztuje $360 (1 010 zł) i dostępna jest w kolorze jasnobrązowym i białym w internetowym sklepie Shopbop.

Za tańszą opcję trzeba zapłacić $19,80 (60 zł). Torbę można kupić w sklepie Forever 21.

AW