Drożej – taniej: torebka Downtown YSL i Oasis

17 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 17-07-2007

Drożej – taniej: torebka Downtown YSL i Oasis O torebce Downtown marki Yves Saint Laurent pisaliśmy nieraz. Jest to wciąż jeden z ulubionych dodatków sławnych i bogatych. Zwykłym śmiertelnikom masowa, lecz ciesząca się dobrą opinią marka Oasis proponuje podobnie wyglądający model. Mawia się, iż diabeł tkwi w szczegółach i tak jest też w tym przypadku.

Torebka YSL ma kolor kości słoniowej, zaś wersja Oasis – biały. Pierwszą wykonano ze skóry, drugą – ze skóry sztucznej. Torebka Oasis ma jedną kieszeń zapinaną na poprzeczny zamek, zaś Downtown, bardziej oryginalnie, ma kieszeń zapinaną na dwa pionowe zamki. Drobnych, ale dla znawców mody ważnych różnic, jest więcej. Ceny są także, rzecz jasna, różne: Downtown kosztuje $1 843 czyli 5 160 zł, zaś model Oasis tylko 30 funtów czyli 167 zł.

Torebkę YSL można kupić między innymi w sklepie internetowym StyleDrops. Torebka Oasis dostępna w internetowym sklepie firmowym.

Drożej – taniej: torebka Downtown YSL i Oasis


 

AT

 • Wt., 17-07-2007 gość
  druga jakaś nieforemna
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-07-2007 gość
  I tak ta z Oasis bardziej mi się podoba.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-07-2007 gość
  ta z Oasis jest dużo ładniejsza :)
  nie zawsze to co droższe jest lepsze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-07-2007 gość
  downtown duzoooooo ladniejsza, ciekawy ksztalt, poza tym nie znosze bezowych torebek a oasis taka jest :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-07-2007 gość
  aaaaaa to oasis jest biala. w takiem razie wybieram oasis, tam wyzej pomylka :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-07-2007 ah18
  Oasis - dla babci

  YSL - dla wszystkich kobiet
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-07-2007 ah18
  yyyyyy ODWROTNIE, eeej tez wole OASIS

  sory za zamote :P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2007 gość
  w rzeczywistosci ta z Oasis nie robi w ogóle wrażenia, za to YSL wręcz przeciwnie:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2007 gość
  4.Czy produkt nie wiąże się z okrutnym traktowaniem zwierząt?
  W imię minimalizacji kosztów i maksymalizacji zysków zwierzęta hodowlane często spędzają całe życie w zamkniętych pomieszczeniach, na cementowym podłożu, stłoczone w ciasnych kojcach do granic możliwości. Te okrutne warunki powodują wśród zwierząt agresję. Aby jej przeciwdziałać zwierzęta są okaleczane (kurczakom obcina się dzioby, świniom zęby, krowom ogony. Rezultatem ich nadużywania jest powstawanie nowych, coraz odporniejszych odmian zarazków. Aby szybciej przybywały na wadze i nie chorowały, zwierzętom podaje się hormony i antybiotyki ( w USA 70% wszystkich antybiotyków jest spożywane przez zwierzęta hodowlane) ich karma zawiera również dużą dawkę pestycydów i metali ciężkich - wszystkie te substancje spożywamy potem razem z ich mięsem, jajkami czy mlekiem...

  Zwierzęta wykorzystywane do testów laboratoryjnych m.in. do produkcji kosmetyków są poddawane działaniu promieniowania i palone żywcem, rozrywane, ogłuszane; wciera się im w skórę substancje toksyczne, wprowadza do narządów wewnętrznych składniki rakotwórcze, uszkadza się ich mózgi, zaszczepia śmiertelne choroby. Staraj się wybierać produkty, które zostały wytworzone bez krzywdzenia zwierząt. Listę kosmetyków nie testowanych na zwierzetach znajdziesz na stonie: www.ok.most.org.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 20-07-2007 gość
  Oasis fajniejsza !!!! przede wszystkim biała -przez co wygląda szlachetniej !!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2