Drożej – taniej: Sukienka Dior i Single

22 Komentarze
3 Zdjęcia
Czwartek, 23-04-2009

Drożej – taniej: Sukienka Dior i Single

To jeden z efektowniejszych krawieckich projektów ostatnich sezonów. Autorem jest John Galliano, właścicielką Eva Mendes.

Drożej – taniej: Sukienka Dior i Single

Dwukolorowa kreacja zdobiona kamieniami urzeka prostotą fasonu i ozdobnością wykończenia. Pomarańczowa, dopasowana góra z wyokrąglonym dekoltem odkrywa ramiona. Różowy dół z zakładkami ma bombkową formę i sięga okolic kolan.

Drożej – taniej: Sukienka Dior i Single

Tańsza alternatywa marki Single to dość mocna inspiracja suknią Dior. Rezygnacja z haute couture sprawia, że z metki z ceną znika jedno zero, nie znika natomiast efekt i charakter ubrania. Bawełniana sukienka to taki sam zestaw kolorystyczny i wyraźnie zaznaczony podział na dwie części. Dekolt i pas wykończono biżuteryjnymi ozdobami. Zakładki z wygładzonego dołu przeniesiono na ozdobną górę.

Ceny:

Sukienka Dior: około $3 000 (około 10 260 zł).

Sukienka Single: $325 (około 1 110 zł), kupisz w internetowym sklepie Cusp.

AW

 • Sob., 25-04-2009 gość
  gość (Sobota, 25-04-2009) napisał:  U Hindusów można kupić bardzo podobne sukienki za równowartość 100-150 zł, a Indiach to już zupełna taniocha - materiał za metr około 4-5 zł, krawiec za 20-30 zł.


  Skoro przepelnia cie taka pogarda dla rzeczy luksusowych to po H...tu wchodzisz? I dlaczego kopiujesz jak malpa? Kopiowanie to przestepstwo? Dotarlo to do ciebie? Zeby moc kopiowac nalezy wczesniej zaplacic temu co to wymyslil!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 26-04-2009 gość
  Ślicznie wygląda w tej sukience - te kolory bardzo ładnie podkreślają jej śniadą cerę :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3