Dla miłośników Rajdu Dakar: Edox Dakar Limited Edition

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Wtorek, 17-01-2012

Szwajcarski producent zegarków Edox został wyłącznym chronometrażystą Rajdu Dakar. Zainaugurowany w 1979 roku Dakar jest dzisiaj najbardziej ekstremalnym, terenowym rajdem samochodowym świata. W wyścigu liczą się wytrzymałość, sprawność techniczna, ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji. Te same wartości, cele i przekonania ma Edox, uznany ekspert w precyzyjnym pomiarze czasu.

„Edox jest niezwykle dumny z tej współpracy. Porywające zmagania kierowców i ich maszyn z żywiołem to doskonała okazja do zaprezentowania naszych umiejętności i know-how.” – tak o współpracy z Dakarem mówił Alexandre Strambini, dyrektor generalny marki.

Edox jest oficjalnym chronometrażystą mistrzostw Class 1 World Powerboat oraz partnerem FIA World Rally Championship. Firma została oficjalnym chronometrażystą Rajdu Dakar na lata 2012, 2013 i 2014.
 
Model Edox Dakar Limited Edition - dostępny w limitowanym pudełku i z certyfikatem - to cenny kąsek dla kolekcjonerów i miłośników słynnego Rajdu. Edycja limitowana jest do 500 egzemplarzy. Tarcza zegarka wykonana została z czarnego włókna węglowego, ma białe indeksy i wskazówki. Całość przykrywa szafirowe szkło antyrefleksyjne.

Cena: 5 130 zł. Zegarek dostępny będzie wyłącznie w salonach Apart. W sprzedaży pojawi się w lutym.

AW

 • Wt., 17-01-2012 kuski
  Łaaa! Rewelacja! Szkoda że nie jest tańszy tak o 2k :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-01-2012 Gość
  Super, szacun
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 21-01-2012 paula24
  Rewelacyjny jest ten zegarek ! Mój chłopak też ma Edoxa ,tylko inny model
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-01-2012 Jack
  Wspaniały! Niestety cena odrzuca..
  Odpowiedz Zgłoś