Dasha Zhukova wydaje magazyn

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Czwartek, 08-09-2011

Dasha Zhukova wydaje magazyn

Dasha Zhukova jest ostatnio bardzo zapracowana. Wprowadza na rynek swój nowy, wyczekiwany magazyn. „Garage” - bo tak nazywa się tytuł - ma „skupiać indywidualistów z różnych dziedzin, by proponować nowe i ważne treści”. Pierwszy numer ma trzy okładki i dedykowany tatuażom temat przewodni: „the inked”.

Zawartość jest imponująca. W tworzenie „Garage” zaangażowali się między innymi Jeff Koons, Richard Prince, Paul McCarthy, Nick Knight i Damien Hirst. Fotografował Heidi Slimane. Panowie zostali poproszeni o zaprojektowanie tatuaży. Dzieło Hirsta szybko odbiło się głośnym echem w międzynarodowych mediach. Chodzi o czarno-białe zdjęcie, a na nim kolorową naklejkę w kształcie motyla umieszczoną w kroczu nagiej modelki. Ciekawie prezentuje się okładka duetu Nick Knight i Dinos Chapman: domek dla lalek z laką wzorowana na Lily Donaldson. Brytyjska sieć W.H. Smith zakazała sprzedaży magazynu. Bardziej tolerancyjna okazała się Barnes & Noble.

Magazyn wydłuża imponującą listę projektów, w które zaangażowana jest Dasha Zhukova. Córka rosyjskiego oligarchy i partnerka Romana Abramowicza była redaktor naczelną słynnego magazynu Pop, jest właścicielką i projektantką marki odzieżowej Kova & T i prowadzi Centrum Kultury Współczesnej w Moskwie.

Dasha Zhukova wydaje magazyn

Dasha Zhukova wydaje magazyn

Dasha Zhukova wydaje magazyn

AW

aga

  • Czw., 08-09-2011 gość
    pompowane wary i gęba, i już dziękuję bardzo
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 09-09-2011 gość
    jak bym miala tyle kasy i wplywow to tez mialabym wlasny magazyn, linie ubran i spelniala wszystkie swoje marzenia a tak to co ? mafia ruska i tyle
    Odpowiedz Zgłoś