Cygara Vegas Robaina Unicos

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 21-05-2009

Cygara Vegas Robaina Unicos

Kultura palenia cygar to nadal dla wielu sposób na relaks. Koneserzy cygar zazwyczaj stawiają przede wszystkim na te sprowadzane wprost z krajów, skąd wywodzi się sztuka ich palenia.

Zestaw 25 cygar Vegas Robaina Unicos zapakowanych w cedrowe pudełko to coś dla miłośników palenia. Marka, która swą działalność rozpoczęła już od połowy XIX wieku,  należy do czołowych kubańskich plantatorów tytoniu, a jej sława przyniosła jej tytuł najwyższej jakości produktów, bo tytoń pokrywowy rosnący na plantacji Robainy jest zaliczany do najlepszych na świecie.
Wymiary: 156,0mm x 20,64mm
 

Cena: 816,25 zł

Kupisz w sklepie internetowym Tabakaonline.

Cygara Vegas Robaina Unicos

AD

 • Pt., 22-05-2009 gość
  Z kubanskich cygar jednak najlepsze sa Cohiby (oczywiscie takiego biednego zaczka jak ja stac tylko na to, by sobie zafundowac jedno na weekend). Pozostale marki stracily prawie caly know-how gdy plantatorzy uciekali przed komunistami. Choc oczywiscie gleba na ktorej rosnie tyton jest na Kubie najlepszy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 23-05-2009 Tony_Soprano
  Preferuje Dominikane.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 24-05-2009 gość
  hahahahha.. to nie jest portal dla osob co kupuja to tylko trzeba to traktowac jako ciekawostke... a tu pelno pozerow ktorzy robia z siebie bogatych a nimi nie sa ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-11-2009 gość
  gość (Piątek, 22-05-2009) napisał:  Z kubanskich cygar jednak najlepsze sa Cohiby (oczywiscie takiego biednego zaczka jak ja stac tylko na to, by sobie zafundowac jedno na weekend). Pozostale marki stracily prawie caly know-how gdy plantatorzy uciekali przed komunistami. Choc oczywiscie gleba na ktorej rosnie tyton jest na Kubie najlepszy.


  Bzdura. Cohiba to wcale nie najlepsze cygara, no może wyjąwszy Cohiba Siglo VI Gran Reserva, ale nie wiem, bo nie paliłem ( 1600 usd za pudełko 15 sztuk) Najlepsza Kuba to Motecristo 2 i Vegas Robaina Don Alejandro. I trzeba palić cygara, żeby coś o nich wiedzieć.
  Odpowiedz Zgłoś