Creative Live! Cam Optia

Tagi: kamery, Creative
11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 19-11-2006

Creative Live! Cam Optia

Coś dla fanów rozmów przez internet. Creative wprowadza do oferty Creative Live! Cam Optia - pierwszą internetowę kamerę działającę natychmiast po podłączeniu do komputera, bez konieczności instalowania sterowników w komputerach PC z systemem Windows.

Kamerę Creative Live! Cam Optia wyposażono w kilka nowatorskich technologii obróbki obrazu wideo i zdjęć o wspólnej nazwie Creative Live! View. Wśród nich znajdują się takie funkcje jak Auto Tuning, dzięki której automatycznie dostrajane są parametry obrazu czy Smart Face Tracking, dzięki której twarz rozmówcy utrzymywana jest zawsze w centrum kadru. W oprogramowaniu dołączonym do kamery znajduje się także zestaw specjalnych efektów wizualnych, umożliwiających m.in. wymianę i kreowanie tła czy wprowadzanie zniekształceń do przesyłanego obrazu.

Creative Live! Cam Optia współpracuje ze wszystkimi popularnymi komunikatorami.

Cena: 300 zł

www.creative.pl

MW

  • Pn., 05-10-2009 zeimark
    Może i ładna.Posiadam ją ponad rok.Ale nadaje się tylko pod winXP,lub wiste.Do innych systemów operacyjnych trzeba użyć sterowników aby działała.Niestety producent nie zadbał o to.Więc ten produkt jest mało funkconalny i w wielu przypadkach nie nadaje się do użytku
    Odpowiedz Zgłoś
1 2