Creative Live! Cam Optia

Tagi: kamery, Creative
11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 19-11-2006

Creative Live! Cam Optia

Coś dla fanów rozmów przez internet. Creative wprowadza do oferty Creative Live! Cam Optia - pierwszą internetowę kamerę działającę natychmiast po podłączeniu do komputera, bez konieczności instalowania sterowników w komputerach PC z systemem Windows.

Kamerę Creative Live! Cam Optia wyposażono w kilka nowatorskich technologii obróbki obrazu wideo i zdjęć o wspólnej nazwie Creative Live! View. Wśród nich znajdują się takie funkcje jak Auto Tuning, dzięki której automatycznie dostrajane są parametry obrazu czy Smart Face Tracking, dzięki której twarz rozmówcy utrzymywana jest zawsze w centrum kadru. W oprogramowaniu dołączonym do kamery znajduje się także zestaw specjalnych efektów wizualnych, umożliwiających m.in. wymianę i kreowanie tła czy wprowadzanie zniekształceń do przesyłanego obrazu.

Creative Live! Cam Optia współpracuje ze wszystkimi popularnymi komunikatorami.

Cena: 300 zł

www.creative.pl

MW

 • Niedz., 19-11-2006 luxus
  ciekawe jakie są jej parametry,
  bo wygląd ma niezły
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 gość
  ładna i tanie. [:
  już wiem co dostane na mikołajki. :DD
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 Monika2
  calkiem fajniutka:P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 Maniek
  fajne;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 vera
  czy tylko mi sie wydaję,że trochę za tania, jak na wszystkie możliwości?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 Adam_broda
  Buzery i bajery całkowicie nieprzydatne i niewykorzystywane. Najważniejszą funkcją tego cuda jest wyciąganie forsy od naiwnych.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 Bik
  niech postaraja sie o automatyczna instalacje w systemie linux i *bsd a nie tylko windows ..... czym sie tak chwali firma creative tak jakby byl brak ofert z kamerami internetowymi z opcjami i szerszych mozliwosciach!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 Leon
  Bardzo fajna.Podoba mi sie.Ale mam stara 4-ro letnia kamere od Logitech i to mi wystarczy.Kto niema kamerki,niech sobie wlasnie taka jak Creative kupi.Pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 20-11-2006 Madziol
  wow wyglada zajebi**ie :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-10-2007 goocio
  Bik (Niedziela, 19-11-2006) napisał:  niech postaraja sie o automatyczna instalacje w systemie linux i *bsd a nie tylko windows ..... czym sie tak chwali firma creative tak jakby byl brak ofert z kamerami internetowymi z opcjami i szerszych mozliwosciach!


  Widać że nie znasz tematu...
  na linux-ie firma logitech nie musi kombinować ze sterownikami bo za pojęciem UVC kryje się standard który jest obsługiwany przez linux-uvc ( http://developer.berlios.de/pro… )
  poczytaj sobie na:
  http://www.everythingusb.com/cr…
  Odpowiedz Zgłoś
1 2