Co noszą gwiazdy: okulary Balenciaga Dody

49 Komentarzy
6 Zdjęć
Wtorek, 27-04-2010

Co noszą gwiazdy: okulary Balenciaga Dody

Na życzenie czytelniczki – sprawdzamy, jakie okulary niedawno nosiła Doda.

Co noszą gwiazdy: okulary Balenciaga Dody

Co noszą gwiazdy: okulary Balenciaga Dody

Co noszą gwiazdy: okulary Balenciaga Dody

Co noszą gwiazdy: okulary Balenciaga Dody

Widoczne na zdjęciu okulary przeciwsłoneczne to Balenciaga. Lekko wyciągnięte, kocie oprawki doskonale komponują się z cętkami nauszników, ale to nie jedyne dostępne zestawienie. Okulary dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych – czarnej, białej, brązowej i w kolorze rogu.

Cena: 204 euro, czyli około 800 zł

Do kupienia w sklepie internetowym Otticanet.

Co noszą gwiazdy: okulary Balenciaga Dody

MWW

 • Śr., 28-04-2010 Toy-Boy
  Zatem dochodzimy już do jakiegoś konsensusu i do merytorycznej dyskusji, myślę że nasze oceny siebie nawzajem były początkowo zbyt pobieżne, za co Ciebie również przepraszam. Pozdrawiam, Tomasz.

  P.S.
  Dodę cenię, za wiele "światła" jeśli chodzi o zabawę modą i przeniesienie pewnego blichtru marek zachodnich na grunt polski.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-04-2010 gość
  Toy-Boy (Wtorek, 27-04-2010) napisał:  Wy natomiast nadal będziecie żałosnymi nędznikami, którzy mogą co najwyżej popatrzeć na obrazki z produktami luksusowymi bo i tak nigdy nie będzie was stać na to by je kupić, więc w ten sposób sącząc szpetne słowa wylewacie głęboko skrywane niezadowolenie z życia. Polecam zbiorową terapię, ze względu na koszta wyjdzie was taniej, bo na spotkania indywidualne raczej nie możecie sobie pozwolić.P.S.Jeszcze jedno 'znawco', chyba chodziło ci o Manolo, nie MonoloP.P.S.Kolejna 'kolekcjonerka', uwierz okulary są oryginalne, ale jak się kupuje na allegro, to rzeczywiście wszystko może dla ciebie wyglądać na podróbę.


  hahaha... genialna riposta:D Sam bym tego lepiej nie napisał. Monolo, hahaha, bede sie śmiać do jutra...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-04-2010 gość
  Balenowi Doda obciąga.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-04-2010 gość
  a na moje życzenie możecie sprawdzić jakiego podkladu i pudru uzywa i jakiej farby do włosów???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-04-2010 gość
  Toy-Boy (Środa, 28-04-2010) napisał:  Zanim zaczniesz krytykować moje wypowiedzi, może łaskawie zwróć uwagę na poziom swoich, który mówiąc prostymi słowami nie jest wysokich lotów. Puentując; irytuje mnie fakt, że każdy w tym kraju kto ma ciut więcej pieniędzy od innych jest uważany, za złodzieja, wieśniaka, blachare, sprzedawczyka i wszystko co najgorsze. Rozumiem, że niektórzy zazdroszczą innym tego że mają więcej, ale niech Ci ludzi motywują ich do pracy nad sobą, a nie do tego, żeby przelewać strumienie obelg na ludzi którzy nie mogą się obronić, a ich jedyną wadą jest to, że mają pieniądze i stać ich na zakup dóbr luksusowych.


  POPIERAM W 100%
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-05-2010 gość
  KLEJNOTY NA TWOICH NOGACH?????? SPRAWDZ!
  W CZYM POWALISZ WSZYSTKICH NA BANKIECIE!

  LINK DO BUTOW
  http://www.ibutik.pl/ogloszenie…

  LINK DO SKLEPU
  http://americanstylee.ibutik.pl…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-06-2010 gość
  gość (Wtorek, 27-04-2010) napisał:  wolałam jej butterfly prady:) chociaż na marginesie nie jestem pewna ich autentyczności...


  Dode stac na originał to pewne ale po obejrzeniu Lekcji stylu to wcale bym sie nie zdziwiła gdyby co druga jej rzecz była podróbą....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-06-2010 gość
  gość (Wtorek, 27-04-2010) napisał:  Toy-Boy (Wtorek, 27-04-2010) napisał:
  Wy natomiast nadal będziecie żałosnymi nędznikami, którzy mogą co najwyżej popatrzeć na obrazki z produktami luksusowymi bo i tak nigdy nie będzie was stać na to by je kupić, więc w ten sposób sącząc szpetne słowa wylewacie głęboko skrywane niezadowolenie z życia. Polecam zbiorową terapię, ze względu na koszta wyjdzie was taniej, bo na spotkania indywidualne raczej nie możecie sobie pozwolić.P.S.Jeszcze jedno 'znawco', chyba chodziło ci o Manolo, nie MonoloP.P.S.Kolejna 'kolekcjonerka', uwierz okulary są oryginalne, ale jak się kupuje na allegro, to rzeczywiście wszystko może dla ciebie wyglądać na podróbę.
  mnie zastanawia natomiast to skąd w Tobie tyle agresji? Nie znasz ludzi a ich krytykujesz, oceniasz, znasz życiorysy... to smutne


  ty też nie znasz życiorysu Dody, nie wiesz jaka jest naprawdę, a zapewne nieźle ją obsmarowywujesz...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-06-2010 Krzych
  Toy-Boy (Wtorek, 27-04-2010) napisał:  Wy natomiast nadal będziecie żałosnymi nędznikami, którzy mogą co najwyżej popatrzeć na obrazki z produktami luksusowymi bo i tak nigdy nie będzie was stać na to by je kupić, więc w ten sposób sącząc szpetne słowa wylewacie głęboko skrywane niezadowolenie z życia. Polecam zbiorową terapię, ze względu na koszta wyjdzie was taniej, bo na spotkania indywidualne raczej nie możecie sobie pozwolić.P.S.Jeszcze jedno 'znawco', chyba chodziło ci o Manolo, nie MonoloP.P.S.Kolejna 'kolekcjonerka', uwierz okulary są oryginalne, ale jak się kupuje na allegro, to rzeczywiście wszystko może dla ciebie wyglądać na podróbę.  Zgadzma sie w 100% zawistny naród czyta sobie luxlux-a nie mając jedynie na wódke.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5