Co łączy Edwarda Nortona i Darię Werbowy ze smartfonem LG Prada 3.0

4 Komentarze
4 Zdjęcia
Wtorek, 14-02-2012

Niedawno pisaliśmy o debiutującym smartfonie Prada 3.0 od LG. Dziś znamy więcej szczegółów na temat tego stylowego drobiazgu.

Zaskoczeniem dla nas był wybór twarzy globalnej kampanii reklamowej. Na fotosach, a później na billboardach oglądać będziemy starzejącego się (ale z wdziękiem) Edwarda Nortona, znanego z ról w filmach Lęk pierwotny (Primal Fear), Więzień nienawiści (American History X), Królestwo Niebieskie (Kingdom Of Heaven), czy Podziemny krąg (Fight Club). U jego boku wystąpiła ukraińsko-kanadyjska modelka Daria Werbowy, która na swoim koncie miała już współpracę z Pradą – jest też rekordzistką pod względem liczby otwieranych i zamykanych pokazów mody w jednym sezonie, a przy okazji jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie.

Wreszcie znamy także cenę detaliczną, która oscylować będzie w granicach 2 490 zł, ale telefon ma być również dostępny w ofercie operatów.

http://www.lg.com

AG

 • Wt., 14-02-2012 Gość
  ale go potraktowali shopem, strasnzie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 14-02-2012 Gość
  Na filmiku widać jakie ma zmarszczki - na fotkach nic!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-02-2012 Gość
  ale sobie przytykaja tego phona do twarzy, robia wszystko żeby gęba jakoś to sprzedała
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-08-2013 Gość
  Dzisiaj rano skończyła mi się kasa na koncie, wszedłem w te darmowe doładowania co tak reklamują, od początku myślałem że to ściema a jednak NIE !! :)
  Dostałem DRUGIE DARMOWE DOŁADOWANIE !.STRONA ---> http://yuarel.com/darmowe2dolad…
  Odpowiedz Zgłoś