Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector

5 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 04-05-2010

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector

Po raz pierwszy marka kosmetyczna oferuje preparat, mający wyrównywać koloryt skóry równie skutecznie, co preparaty dostępne wyłącznie na receptę.

Nowy Even Better Clinical Dark Spot Corrector marki Clinique to serum pielęgnacyjne, którego zadaniem jest zmniejszanie widoczności ciemnych plam i przebarwień skóry powstałych w efekcie opalania, wynikających ze starzenia się skóry i z negatywnego wpływu czynników środowiska. Produkt ma zmniejszać również widoczność blizn po trądziku i sprawiać, że koloryt się wyrównuje, a cera jest rozświetlona.

Wielokierunkowe działanie preparatu Clinique ma likwidować przebarwienia na wielu poziomach. Podstawowe składniki stosowane w serum mają zapobiegać pojawianiu się plam pigmentacyjnych w skórze oraz likwidować już istniejące przebarwienia poprzez rozbijanie skupisk melaniny w naskórku. Nowy, oparty na technologii zaczerpniętej ze świata roślin kompleks CL-302 składa się z pięciu współdziałających ze sobą składników o właściwościach rozjaśniających i ma gwarantować najwyższą skuteczność.

Preparat jest niezwykle delikatny, bezzapachowy, beztłuszczowy, nie podrażnia i doskonale nadaje się nawet do bardzo wrażliwej skóry.

Cena: 230 zł (30ml)

http://www.clinique.com.pl

Dostępny jest w sprzedaży w autoryzowanych perfumeriach od maja.

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector

AW

 • Wt., 04-05-2010 gość
  drogie jak na clinique
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-05-2010 gość
  $49.50 a u nas zawsze nas zrobią w balona z ceną
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 05-05-2010 gość
  czy dobry, zobaczy się za 4 tyg.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-02-2011 gość
  gość (Wtorek, 04-05-2010) napisał:  $49.50 a u nas zawsze nas zrobią w balona z ceną  płacimy niestety vat 23 % w tej chwili......
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 29-08-2011 gość
  zakupiłam,60 euro,ale mam nadziję że warto..
  Odpowiedz Zgłoś